Lasīšanas Laiks:50 Sekunde(-s)

Jaungada svinības Rīgā pašvaldībai izmaksās aptuveni 200 000 eiro.

Minētā summa tiks iztērēta Jaungada svinību organizēšanai sešās Vecrīgas vietās, tostarp aptuveni 22 000 eiro tiks iztērēti īpašiem pirotehnikas efektiem.

Pašvaldība uzsver, ka nav plānots rīkot uguņošanu. Runa ir par “videi draudzīgiem jaunās paaudzes specefektiem”, piemēram, skatuves dūmiem, mehāniskām dzirksteļošanas iekārtām, konfeti, skatuves komētu efektiem utt. Pirotehniskie specefekti ir iekļauti svētku programmā visās sešās norises vietās.

Jaungada svinības notiks Rātslaukumā, Lībiešu laukumā, Pils laukumā, Kalcu ielas posmā starp Vaļņu ielu un Aspazijas bulvāri, laukumā pie Pulvertorņa un laukumā pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja. Svētku programma paredzēta no plkst. 21:00 līdz 2:00.

Svētku videoprojekcijas uz ēku fasādēm svētku laukumu tuvumā būs skatāmas mākslinieku Annas Meldrajas, Sandijas Trautmanes un Dāvja Kristapa Aigara veidotās svētku videoprojekcijas par tēmu “Ziemas pasakas”.

Par mūziku rūpēsies dīdžeji.

Lai pasākuma apmeklētāji sasildītos, pasākuma norises vietās būs pieejami karsti dzērieni un uzkodas. Vecrīgā ir izvietotas kartes ar norādītajām svētku pasākumu norises vietām.

Svētku kulminācija būs pusnakts atskaite, ko veiks visi klātesošie.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Rīgas iedzīvotāji tiek aicināti ziņot par tiem, kas Jaungada vakaru svin pēc Maskavas laika
Next post Jaungada naktī Latvijā iestāsies īsts sals