Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 30 Sekunde(-s)

Līdz ar paaudžu maiņu abi modeļi saglabās savus benzīna un dīzeļdzinējus, bet klientiem tiks piedāvāta arī hibrīda versija.

Pirmos nākamā Kodiaq un Superb tīzerus Škoda izplatīja aprīļa beigās, un tagad ir pieejamas zīmolu fotogrāfijas ar maskētiem prototipiem: šie attēli uzņemti automobiļu testu laikā netālu no Polārā loka. Starp citu, Superb attēlots tikai universāla virsbūvē, taču būs arī jaunais liftbeks. Atgādināsim, ka 2016. gada pirmās paaudzes Škoda Kodiaq krosovers pārdzīvoja restilingu 2021. gadā. Pašreizējā “piecu durvju” Skoda Superb (trešā paaudze) debitēja jau 2015. gadā, pēdējo reizi tās tika atjauninātas 2019. gadā.

Spriežot pēc fotogrāfijām, nevajadzētu gaidīt radikālas tēla izmaiņas – tā drīzāk ir pašreizējā Skoda eksterjera dizaina evolūcija. Kodiak, piemēram, pat saglabās papildu sekcijas zem priekšējiem lukturiem, lai gan optikas forma mainīsies. Arī izmēri, visticamāk, daudz nemainīsies. Pašreizējā Skoda Kodiaq Parkett garums ir 4697 mm, bet garenbāze – 2790 mm. Pašreizējā Skoda Superb liftbacka garums ir 4869 mm, universālis ir par 7 mm īsāks un attālums starp asīm ir 2841 mm.

Joprojām nav interjera attēlu, tomēr pieejamie kadri liecina, ka abi modeļi saņems jaunu multimediju sistēmu ar skārienjūtīgu ekrānu, kas piestiprināts pie priekšējā paneļa, līdzīgi kā nesen ražotajās Skoda Octavia un Fabia. Atzīmēsim, ka līdzīgs planšetdators šodien ir arī ķīniešu Skoda Kodiaq, taču nav pārliecības, ka otrā paaudze nokļūs līdz Debesu valstij: tur čehu zīmolam neveicas labi, un nav izslēgts, ka zīmols atstās šo tirgu.

Oficiāli ir paziņots, ka Kodiaq un Superb saglabās savus benzīna un dīzeļdzinējus. Turklāt abi modeļi saņems “mīkstos” un uzlādējamos hibrīda variantus (Kodiaq hibrīda versija būs jaunums, Superb jau ir PHEV versija).

Skoda Kodiaq “otrā” un Superb “ceturtā” modeļa pirmizrāde notiks šā gada rudenī. 2023. gadā Škoda prezentēs arī pārveidotu Eiropas Kamiq modeli un Scala hečbeku. Savukārt nākamgad modeļu klāstā parādīsies jauni elektromobiļi. Krievijā tagad Skoda automašīnas acīmredzot tiks piegādātas tikai saskaņā ar paralēlā importa shēmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Bauskā aizturēti jaunieši, kas 14 automašīnām pārdūruši riepas
Next post MG Cyberster: Privāta skate Londonā, interjers un orientējošā cena