Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 45 Sekunde(-s)

Līdz Ziemassvētkiem – ziemas gaišākajiem svētkiem – ir palicis nepilns mēnesis. Pašreizējā situācijā mums ir grūti sajust svētku garu. Taču ir cilvēki, kuriem tas ir vēl grūtāk, piemēram, cilvēki, kas dzīvo sociālās aprūpes centros un pansionātos; šogad viņiem īpaši nepieciešams mūsu atbalsts un svētki.

Jauniešu organizācija “Apelsīns” atkal rīko tradicionālo Ziemassvētku akciju, lai savāktu dāvanas pansionātiem – mēs vēlamies turpināt dāvināt mazu brīnumu cilvēkiem, kuri svētkos ir vieni. Iepriekšējo akciju laikā mēs četri no mums dāvinājām dāvanu Krāslavas, Ilūkstes, Vyška, Dvietes un Subates viesu namu klientiem, ņemot vērā katra īpašās vajadzības un vēlmes.

Mēs varam droši teikt, ka šī akcija mums atgrieza ticību labestībai un cilvēcībai – pat pandēmijas laikā mēs varējām just dzīvu līdzdalību un aktīvu atbalstu mūsu akcijai no pilnīgi svešiem cilvēkiem. Bērnudārzi un skolas zīmēja Ziemassvētku kartītes, neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki savās telpās vāca dāvanas, kalpones adīja zeķes un dūraiņus… Galu galā jebkura “nieciņa” mums var būt tieši tas uzmanības un atbalsta simbols cilvēkiem, kas dzīvo pansionātos.

Mēs saprotam, ka šogad būs mazāk cilvēku, kas vēlas ziedot labdarībai, taču mēs joprojām uzsākam savu kampaņu, ticot labestībai un brīnumiem. No pieredzes mēs zinām, ka reizēm tā notiek. Pat šajos visiem tik grūtajos laikos cilvēki nav aizmirsuši, ko nozīmē apvienoties, lai palīdzētu citiem. Tāpēc mēs vēršamies pie jums, dārgie iedzīvotāji, ar lūgumu palīdzēt: palīdziet mums sagādāt četru pansionātu iemītniekiem mazu Ziemassvētku brīnumu!

Šeit ir pilns saraksts ar personalizētām dāvanām pansionāta klientiem, ko viņi ir lūguši Ziemassvētkos – Saraksts.

UuFbouX

Iepriekšējos gados pie dolcas ir vērsušies uzņēmumi un tautieši no citām valstīm, kuri arī vēlas palīdzēt un dot savu ieguldījumu labam mērķim. Tāpēc tagad ir iespējams veikt arī materiālu ziedojumu uz organizācijas bankas kontu – JAUNIEŠU ORGANIZĀCIJA APELSĪNS LV34HABA0551044028966 (maksājuma mērķī norādiet “Ziedojums”).

SVlzWhm scaled

Dāvanas tiks saņemtas Rimi veikalā Esplanādē (Cietokšņa ielā 72A) pēc šāda grafika:

16.12.2022 – no 16:00 līdz 19:00
17.12.2022 – no 11:00 līdz 17:00
18.12.2022 – no 11:00 līdz 14:00
Tikai kopā mēs varam dāvāt pansionātu iemītniekiem sirsnīgu prieku, padarīt viņu dzīvi gaišāku un Ziemassvētkus – svētku krāšņākus.

Ja vēlaties piedalīties mūsu kampaņā, zvaniet 26077712 vai rakstiet mūsu Facebook lapā – https://www.facebook.com/apelsins.daugavpils

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

DSC04453 Previous post Ziemassvētkos un Jaunajā gadā tiks atcelti reģionālo autobusu reisi
gln0051 001 max Next post Rīgas ielas gadatirgū pircējus gaidīs vairāk nekā 100 tirgotāju