Jēkabpilī pēc svētkiem Ziemassvētku eglītes savāks īpašos konteineros un pārstrādās šķeldā

author
0 minutes, 58 seconds Read

Jēkabpilī pēc svētkiem Ziemassvētku eglītes atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Jēkabpils pakalpojumi” savāks īpašos konteineros un pārstrādās šķeldā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Jēkabpils pilsētas aicina pilsētas iedzīvotājus pēc svētkiem savas nokalpojušās Ziemassvētku eglītes neizmest sadzīves atkritumu konteineros vai pie tiem. Uzreiz pēc Jaunā gada svinībām pilsētas teritorijā tiks izvietoti lielizmēra atkritumu konteineri, kuri būs speciāli paredzēti Ziemassvētku eglēm. Tādējādi ikvienam būs iespēja no svētku rotas atbrīvoties dabai draudzīgā veidā.

Eglītēm paredzētajos konteineros nedrīkst izmest citus atkritumus, jo eglītes paredzēts nodot šķeldas pārstrādei. Pretējā gadījumā konteineru saturs tiks nogādāts atkritumu poligonā un to nodošanas izmaksas ietekmēs daudzdzīvokļu namu atkritumu apsaimniekošanas maksu.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” ir Jēkabpils pašvaldības uzņēmums, kas apsaimnieko atkritumus, uztur ielas un ceļus, ielu apgaismojumu, pilsētas kapus, dzīvnieku patversmi, labiekārto teritorija.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: