Jēkabpilī ūdens līmenis Daugavā sasniedzis kritisko robežu

author
1 minute, 22 seconds Read

Jēkabpilī ūdens līmenis Daugavā sasniedzis kritisko robežu, liecina pašvaldības sniegtā informācija.

Šorīt plkst.10.50 Jēkabpilī ūdens uzkāpis līdz 840 cm atzīmei virs stacijas nulles līmeņa, liecina Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra izplatītā informācija.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus neapmeklēt un nepārvietoties plūdu apdraudētajās teritorijās, jo iedzīvotāju plūsma apgrūtina glābēju un drošības dienestu darbu. Iedzīvotāji tiek aicināti saglabāt modrību un reizē arī mieru.

Tiem iedzīvotājiem, kuri atrodas plūdu apdraudētajās teritorijās un kuriem nepieciešama evakuācija, tiks nodrošināti evakuācijas autobusi, kas būs pieejami četrās vietās pilsētā – Auseklīša ielā 4, Zemgales ielā, pie Jēkabpils Romas katoļu baznīcas stāvlaukuma, Rīgas ielā, pie veikala “Mini Rimi” un Kazarmu ielas laukumā no plkst.12.30, bet Jēkabpils sporta halles stāvlaukumā no plkst.15.

Evakuācija notiks uz Jēkabpils 2.vidusskolu, kur sporta zālē tiks nodrošināta patveršanās vieta.

Saistībā ar straujo ūdens līmeņa paaugstināšanos Jēkabpilī tiek pārtrauktas mācības Jēkabpils pilsētas un novada skolās un interešu izglītības iestādēs, kuras atrodas plūdu apdraudētajās teritorijās – Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, Jēkabpils 2.vidusskolas filiālēs, kas atrodas Rīgas ielā 200a, Rīgas ielā 192, Jēkabpils Mākslas un mūzikas skolā, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā un Ābeļu pamatskolā.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: