Jēkabpils novadā māju remontu programmā veikti pirmie neatliekamie darbi

0
(0)

Jēkabpils novadā iedzīvotāji atsaukušies dalībai māju remontu programmā, un ir veikti pirmie neatliekamie darbi, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

SIA “JK namu pārvalde” piedāvājusi iedzīvotājiem iesaistīties “Altum” programmā “Daudzdzīvokļu māju remonta aizdevums”. Programmas iespējas var izmantot katras daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji, tomēr, ņemot vērā, ka daudzās mājās tika konstatēti neatliekami veicami darbi, namu pārvalde pirmos aicināja uz pārrunām šo māju iedzīvotājus, lai lemtu par remontu izdevumu apmaksas nosacījumiem.

Sadarbībā ar iedzīvotājiem, izmantojot AS “Swedbank” aizdevumu, SIA “JuN” jau ir veicis jumta nomaiņu mājai Rīgas ielā 100, savukārt mājai Rīgas ielā 104 ir atjaunotas skursteņgalvas un tiks mainīts jumts, tiklīdz iestāsies tam labvēlīgi laika apstākļi. Arī mājas Celtnieku ielā 5C iedzīvotāji lēma par labu aizdevuma programmai, un SIA “Erbauer group” novembrī ir veicis logu nomaiņu koplietošanas telpās, kā arī karstā ūdens cauruļvadu nomaiņu no siltummaiņa līdz stāvvadiem pagrabā un bēniņos. Šobrīd mājā maina siltumapgādes tīklus, kam sekos jumta remonta darbi.

“JK namu pārvaldes” projektu vadītāja Iveta Ozoliņa norāda, ka dalībai programmā ir piekrituši arī iedzīvotāji no daudzdzīvokļu mājām Slimnīcas ielā 1, Dārzu ielā 2 un 3, Rīgas ielā 162 un 216D, Jēkabpilī, kā arī Aldaunes ielā 5 un Aldaunes 3, Ābeļu pagasta Brodos. Šīm mājām ir izstrādāta būvniecības ieceres dokumentācija jumta segumu nomaiņai, lai jau nākamā gada sākumā varētu izsludināt būvdarbu iepirkumus nepieciešamo darbu īstenošanai.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »