Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 42 Sekunde(-s)

Šogad pārdošanā nonāks viens no svaigajiem parketiem, un ir paziņots, ka tas būs globāls, tāpēc ir ļoti labas izredzes, ka tas parādīsies arī RF. Otrais krosovers līdz šim tika prezentēts kā prototips.

Iespējams, viena no iespaidīgākajām Jetour zīmola (pieder Chery) pirmizrādēm nule kā aizvadītajā Šanhajas automobiļu izstādē bija rāmju SUV T-3, par kuru jau stāstījām. Taču zīmols gatavojas laist tirgū arī citus jaunos produktus, arī tie tika parādīti izstādē.

Tātad šogad pie Ķīnas dīleriem nonāks piecvietīgs krosovers ar brutālu izskatu: mājās modelis ir pazīstams ar nosaukumu Traveller, bet globālajai versijai viņi izvēlējās indeksu T2. Starp citu, ir oficiāli paziņots, ka arī šāda SUV debija “pasaules” tirgū paredzēta 2023. gadā.

Atgādināsim, ka šī modeļa pirmā prezentācija notika martā. Neraugoties uz “apvidus” izskatu, Jetour Traveller/T2 ir vienkārša virsbūve. Modeļa garums ir 4785 mm (ņemot vērā kasti uz bagāžas durvīm), platums – 2006 mm, augstums – 1800 mm, garenbāze – 2800 mm.

Ķīniešu krosovers tiks piedāvāts ar benzīna turbomotoriem 1,5 un 2,0 (saskaņā ar citām ziņām bāze būs 1,6T), abi kombinēti ar septiņu pakāpju divu sajūgu robotizētu pārnesumkārbu, divlitram vēl solīts klasiskais astoņu pakāpju “automāts”. Turklāt pašmāju tirgū būs pieejams uzlādējams hibrīddzinējs ar komplektāciju, kuras pamatā būs pusotra litra turbo motors. Jetour Traveller/T2 ir visu riteņu piedziņa (ar sestās paaudzes BorgWarner sajūgu uz aizmugurējās ass).

Jetour X-2 Šanhajā tiks parādīts kā prototips ar cieši tonētiem stikliem. Pēc visa spriežot, mūsu priekšā ir vēl drosmīgāks jau tā agresīvā krosovera Jetour Dasheng variants (eksporta versija saucas Dashing).

Iks saņēmis oriģinālu bamperi un priekšējos lukturus, kā arī nomainīti aizmugurējie lukturi (starp tiem papildus ir tiltiņš). Dasheng/Dashing garums ir 4590 mm, bet garenbāze – 2720 mm. Sākotnējais krosovers Ķīnā šobrīd ir pieejams ar 1,6 benzīna turbo četru dzinēju (197 ZS) un 7DCT pārnesumkārbu, tur tiek pārdots arī hibrīds, kas balstīts uz 1,5 T agregātu. Paredzams, ka X-2 sērijveida versija debitēs vēl šogad.

Attiecībā uz Krieviju Dashing, kā arī lielāka krosovera X90 Plus pārdošana šeit sāksies drīzumā. Arī Jetour Traveller/T2 krosoverim ir labas izredzes nonākt Krievijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Viens no spilgtākajiem jaunumiem Krievijas tirgū šogad ir Ķīnas tanks 300
Next post Augstākā līga – jaunās paaudzes Hongqi L5 flagmaņa sedans saglabā retro stilu