Lasīšanas Laiks:53 Sekunde(-s)

Joby Aviation varēs sākt sērijveida Joby S4 gaisa taksometra lidojumu testēšanu. Tika saņemta atbilstoša atļauja no Federālās aviācijas pārvaldes (Federal Aviation, Administration, FAA).

Kas ir zināms

Joby S4 ir elektrisks VTOL gaisa taksometrs pieciem cilvēkiem. Lidojošā automašīna var sasniegt ātrumu līdz 322 km/h, un tās kreisēšanas diapazons ir 240 km. Lidmašīna ir daudz klusāka nekā helikopters un nerada emisijas.

FAA ir izdevusi īpašu lidojumderīguma sertifikātu, kas ļauj Joby Aviation sākt ražošanas prototipa testēšanu. Paredzams, ka 2024. gadā gaisa taksometrs tiks pilnībā sertificēts, un tā darbība tiks uzsākta vēl pēc gada.

Pirmais gaisa taksometrs tiks nosūtīts uz ASV gaisa spēkiem. Paredzams, ka Joby S4 tiks piegādāts Edvardsas gaisa spēku bāzē Kalifornijā. Pakalpojums uzņēmumā ieguldīja aptuveni 130 miljonus USD.

Joby Aviation gaisa taksometrus izstrādā jau 10 gadus. Toyota ir ieguldījusi 400 miljonus dolāru, lai izveidotu izmēģinājuma ražošanas līniju. Kopumā Joby Aviation izdevās piesaistīt 2 miljardus dolāru.

https://www.youtube.com/watch?v=DXHZ9a0GbUc&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fgagadget.com%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

ASV apstiprina 24 piektās paaudzes iznīcinātāju F-35 Lightning II pārdošanu Čehijai 5,6 miljardu dolāru vērtībā Previous post ASV apstiprina 24 piektās paaudzes iznīcinātāju F-35 Lightning II pārdošanu Čehijai 5,6 miljardu dolāru vērtībā
Vai tā tiešām ir taisnība? Saskaņā ar neapstiprinātu informāciju Ubisoft izstrādā pilnvērtīgu Assassin’s Creed Black Flag rimeiku Next post Vai tā tiešām ir taisnība? Saskaņā ar neapstiprinātu informāciju Ubisoft izstrādā pilnvērtīgu Assassin’s Creed Black Flag rimeiku