Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 25 Sekunde(-s)

Maijā viesnīcu operators SIA “Mogotel” atvēris jaunu četru zvaigžņu viesnīcu “Rixwell Collection Seaside Hotel Jurmala”, portālu informēja “Mogotel” pārstāvji.

Viesnīca atrodas Jūrmalas centrā – Jaunajā ielā, Dzintaros. Šī ir otrā “Mogotel” Jūrmalā atvērtā sezonas viesnīca (pirmā bija “Rija Eiropa Hotel Jurmala”), un otrā zīmola “Rixwell Collection” viesnīca – vēl Tallinā darbojas dizaina viesnīca “Rixwell Collection Savoy Boutique Hotel”.

Viesnīcas ēka 2023.gadā tika pilnībā renovēta, un patlaban “Rixwell Collection Seaside Hotel Jurmala” piedāvā 26 skandināvu stilā ieturētus numurus.

“Mogotel” pārstāvji prognozē, ka pieprasījums pēc viesnīcu pakalpojumiem Latvijā šogad tuvosies 2019.gada līmenim, bet vēl to nesasniegs. Viesnīcu noslodze iepriekšējā līmenī varētu atgriezties 2024.gadā.

“Mogotel” valdes priekšsēdētāja un izpilddirektore Jeļena Stirna prognozē, ka 2023.gadā Rīgā un citās Latvijas pilsētās viesnīcu noslodze joprojām būs aptuveni 10-15% mazāka nekā 2019.gadā. Tas skaidrojams ar faktu, ne Rīgā, ne arī visā Latvijā organizētā/grupu tūrisma pieprasījums nav atgriezies pirmspandēmijas līmenī, tāpat arī Āzijas, ASV, Kanādas un citu valstu ceļotāju interese par Eiropu vēl nav pietiekami augsta.

“Rixwell Collection Seaside Hotel Jurmala” ir plānota kā sezonāla viesnīca, taču, ja būs pietiekams pieprasījums, tā strādās visu gadu. 

LETA jau vēstīja, ka SIA “Mogotel” pārveidos par AS “Mogotel Hotel Group”.

Tāpat ziņots, ka “Mogotel” 2021.gadā strādāja ar 9,593 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,3% mazāk nekā 2020.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 5,2 reizes un bija 213 700 eiro. Finanšu informācija par 2022.gadu vēl nav pieejama.

“Mogotel” reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Kompānija pieder AS “Mogotel Group”, bet tās patiesais labuma guvējs ir Vadims Muhins.

“Mogotel” viesnīcu tīkls pārvalda viesnīcas Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Polijā, Bulgārijā un Ukrainā, pārstāvot zīmolus “Wellton Hotels”, “Rixwell Hotels”, “Rija Hotels”, “Wyndham” un “Wyndham Garden”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Nedēļas nogalē desmito reizi notiks Baznīcu nakts
Next post “Latvijas pasts” pakāpeniski maina pasta pakalpojumu sniegšanas modeli mazapdzīvotos lauku reģionos