Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 53 Sekunde(-s)

2023. gada novembrī dažas Zodiaka zīmes var negaidīti iemīlēties.

Auns

Auni šomēnes aizmirsīs par visām savām bailēm un atvērsies jaunam sajūtu virpulim. Vientuļie šīs zīmes pārstāvji var atrast mīlestību, savukārt tie, kas jau ir attiecībās, tajās atgriezīs kaisli.

Vērsis

Vērsis piedzīvo grūtus laikus, jo kāds viņu nesen ļoti aizvainoja. Viņiem vajadzētu par to padomāt un nolikt to pagātnē. Novembris viņam ir pārejas mēnesis, kaut kas labs jau gaida! 

Dvīņi

Dvīņus novembrī iepriecinās svētku gaisotne, un tas atbrīvos viņu vajadzību pēc romantikas. Šis ir lielisks laiks, lai parūpētos par savām attiecībām un jūtām. Dvīņi var būt pārliecināti, ka viņu sirds pukstēs ātrāk, ja vien uzdrošināsies spert pirmo soli.

Vēzis

Vēzis galvenokārt uztrauksies par mājām. Viņam vissvarīgākais būs rūpēties par vidi, kurā viņš var būt pats. Un tas viņam ir vajadzīgs, lai spertu nākamo soli.

Lauva

Lauva visu mēnesi būs neizlēmīga. Viņam jāuztraucas par savu garīgo komfortu un jādomā par savām patiesajām vēlmēm. Tad viņam būs vieglāk pieņemt lēmumus.

Jaunava

Jaunavām beidzot ir pienācis laiks nomierināties un domāt par stabilitāti. Tas nāks par labu. Pietiek apmierināties ar gadījuma romāniem, kuriem nav pozitīvas ietekmes uz dzīvi.

Svari

Svariem jākoncentrējas uz sevi un savām vajadzībām. Viņiem vajadzētu padomāt par mīlestību pret sevi, pirms koncentrēties uz savām attiecībām ar citiem. Bez tā nav iespējams izveidot spēcīgas attiecības.

Skorpions

Skorpions izjutīs spēku pieplūdumu. Pasaule patiešām ir atvērta, bet tas ir atkarīgs no pašiem Skorpioniem, kā un vai izmantos visas iespējas. Viņiem ir iespēja uz kādu atstāt labu iespaidu. Ir vērts būt laipnam un līdzjūtīgam.

Strēlnieks

Aizņemtajiem Strēlniekiem otrā pusīte sagādās patīkamu pārsteigumu. Vajadzētu uzticēties savam partnerim. Savukārt tie, kas piedzīvo vientulību, var satikt īpašu cilvēku.

Mežāzis

Mežāzis beidzot jutīs, ka liktenis viņam ir labvēlīgs. Viņi iegūs milzīgu iespēju būt laimīgiem, taču tas viss atkarīgs no viņiem pašiem. Lai to iegūtu, jābūt pacietīgam, nebūtu vēlams izdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Neskatoties ne uz ko, jābūt drosmīgam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs beidzot sajutīs pozitīvas vibrācijas, jo viņa jūtas jau ilgu laiku ir sasalušas. Tagad ir laiks pievērsties par savām attiecībām vai atrast savu otro pusīti.

Zivis

Zivis daudz sapņos, un tas veicinās viņu emocionalitāti. Ja viņi to sapratīs tagad, viņiem būs daudz vieglāk pareizi pasniegt savas jūtas. Zivīm attiecībās vispirms jāiemācās mīlēt sevi.

One thought on “Jūtas un kaisle virmos. Mīlestības horoskops novembrim

  1. Wow, incredible weblog layout! How long have you ever
    been blogging for? you made blogging look easy.
    The total look of your site is magnificent, as smartly as the content material!

    You can see similar here ecommerce

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sestdienas horoskops: 4. novembris Previous post Sestdienas horoskops: 4. novembris
Sestdien Latvijā gaidāms vējains un apmācies laiks Next post Sestdien Latvijā gaidāms vējains un apmācies laiks