Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 51 Sekunde(-s)

Mūsdienu pasaulē mēs visi izmantojam dažādas ierīces: planšetdatorus, viedtālruņus un citus sīkrīkus, kurus laiku pa laikam nepieciešams uzlādēt. Biežās lieces un stiepšanas dēļ lādētāja vads ātri nolietojas un tiek bojāts ārējais izolācijas slānis kontaktdakšas pamatnē. Jums nāksies iegādāties jaunu vadu, tērējot laiku un naudu no ģimenes budžeta. Šodien es jums parādīšu, kā jūs varat pagarināt lādētāja vadu kalpošanas laiku, izmantojot dažus vienkāršus veidus. Sāksim.

FUM lente
Visvienkāršākais veids, kā veikt remontu, ir izmantot FUM lenti. Tas ir plāns, elastīgs un nostiprināms bez līmes, un tā krāsa neatšķiras no baltā lādētāja krāsas. Ja izmantosiet parastu līmlenti, tā drīz vien sāks nolobīties, un uz pašas stieples būs daudz netīrumu, kurus nav viegli notīrīt. FUM lentei šādu trūkumu nav. Taču abos gadījumos tas ir pagaidu risinājums. Godīgi sakot, tas neizskatīsies labi, un tas neglābs vadu uz ilgu laiku. Ja tomēr nolemjat izmantot šo metodi, ir vērts labi aptīt to vietu, kur ārējais izolācijas slānis atdalīts, vienlaikus no abām pusēm notverot visas stieples daļas.

Vaskotā aukla
Šai metodei nepieciešams aptuveni viens metrs vaskotās auklas un jebkurš kabelis, kas jālabo vai jāaizsargā no nodiluma. Ja tas tiek darīts pareizi, pietiek ar 5-10 minūtēm jūsu laika.

Vaskotā aukla ir izgatavota no sintētiskām šķiedrām. Tās virsma ir spīdīga un gluda, varētu pat teikt, slidena. Vaska auklu var iegādāties jebkurā amatniecības veikalā vai pasūtīt tiešsaistē internetā.

61cbf8c5f9 kopija

Vaskotās auklas priekšrocība ir tā, ka to var labi savilkt ap gumijas pinumu un tā neslīd, turklāt tā labi izskatās. Ņemam vaskoto auklu un sākam pīt. Viss ir pavisam vienkārši. Lai izveidotu pirmo mezglu, ņemam kreiso auklu, uzliekam to virs labās auklas (1. foto). Pēc tam kreiso auklu izvelkam zem labās auklas un kabeļa uz labo pusi, tādējādi izveidojot mezglu (2., 3., 4. foto). Ap auklu veidojas sava veida mezgls. Labi savelciet mezglu. Visus soļus sīkāk varat aplūkot zemāk redzamajā fotoattēlā. Pēc tam savelciet mezglu pa vienam no abām kabeļa pusēm. Katru mezglu uzmanīgi savelciet un pavelciet uz augšu.

998 kopija

999 kopija

Savienotājam jābūt cieši savietotam, un arī pats vads ir nedaudz savietots. Tas nosedz stieples daļu, kas parasti berzējas un lūzt. Rezultātā jums būs aptuveni divus centimetrus bieza, skaista, diezgan stingra mežģīne. Lai pārliecinātos, pagrieziet vadu un nosieniet to atpakaļ, t.i., savienotāja virzienā. Nobeigumā izveidojam dubultu mezglu un glīti nogriežam atlikušās vaskotās auklas astes. Tas ir pietiekami ātri un vienkārši. Pateicoties šai metodei, jūsu vads būs maksimāli aizsargāts, turklāt tas izskatās diezgan pieklājīgi un lēti. Tāpēc ir vērts pievērst uzmanību šai metodei.

1000 kopija

Siltuma saraušanās caurules
Saraušanās caurules ir dažāda garuma, diametra un krāsu. Tos var iegādāties vai nu tiešsaistē internetā, vai praktiski jebkurā būvniecības veikalā. Termiskās saraušanās caurules tiek uzskatītas par labu instrumentu dažādu kabeļu labošanai. Vienīgais, kas jums ir jādara, ir jāatrod pareizais termosvīšanas caurules izmērs. Pēc tam uzlieciet caurulīti uz kabeļa, novietojot to tā, lai pārklātu bojāto vietu. Siltuma saraušanās caurulītes var aktivizēt, izmantojot augstu temperatūru. Var izmantot celtniecības matu žāvētāju, šķiltavu u. tml. Tādējādi caurulīte saraujas un droši apņem vadu un problemātisko vietu. Tas neļaus nobrāztajai vietai kustēties un novērsīs bojājumu tālāku izplatīšanos.

1002

Secinājums
Oriģināli kabeļi nav lēti, taču, izmantojot šīs vienkāršās metodes, varat pagarināt kabeļa kalpošanas laiku par aptuveni gadu un varbūt pat ilgāk. Turklāt šīs metodes varat izmantot ne tikai viedtālruņa uzlādes kabeļa ātrai labošanai, bet arī citu kabeļu labošanai, jo īpaši, ja jauna kabeļa atrašana ir diezgan problemātiska. Ja jums ir zināmi kādi interesanti un, pats galvenais, strādājoši ieteikumi ātrai kabeļu labošanai, dalieties ar tiem komentāros. Pagaidām tas ir viss. Paldies visiem par uzmanību.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

1671001557 imgonline com ua resize be08ii3484uv Previous post Novembra apkures rēķini no 0,56 eiro līdz 4,83 eiro par kvadrātmetru
DSC04453 Next post Ziemassvētkos un Jaunajā gadā tiks atcelti reģionālo autobusu reisi