Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 53 Sekunde(-s)

Darba dienās lielākajai daļai vecāku darba vai mājsaimniecības pienākumu dēļ nav iespējas pavadīt pietiekami daudz laika ar bērniem. Jūs varat labot situāciju nedēļas nogalēs – šīs dienas palīdzēs jums izbaudīt saziņu ar iecienītākajām drupačām.

Kultūras programma

Šāda brīvdiena sniegs iespēju pavadīt nedēļas nogali ne tikai jautri, bet arī lietderīgi. Jūs varat vest bērnu uz muzeju vai izstādi, bet ne tādu, kas liks mazulim žāvāties.

Viņam noteikti patiks kaķu izstāde, vai arī viņu aizraus izbrauciens uz muzeju vai ekskursija uz konditorejas fabriku.

Jūs varat aizvest savu bērnu uz zooloģisko dārzu vai cirku nedēļas nogalē. Pajautājiet bērnam, kas viņam patīk vislabāk, un, pamatojoties uz viņa vēlmēm, izvēlieties piemērotu vietu.

Jautrības jūra

Kas var būt jautrāks par ūdens atrakciju parka vai spēļu centra apmeklējumu! Šāda izklaide neatstās vienaldzīgu nevienu bērnu. Šādās vietās ir daudz atrakciju, slidkalniņu, labirintu, tuneļu, batuti, uz kuriem bērni var spēlēties līdz spēku izsīkumam. Pēc tam drupačām būs daudz iespaidu un pozitīvu emociju.

Pastaiga svaigā gaisā

Pat parastu pastaigu var pārvērst par neaizmirstamu piedzīvojumu. Piemēram, dodieties izpētīt citus pagalmus, kur varat izmēģināt citas šūpoles, vizināties nepazīstamos karuseļos un iegūt jaunus draugus.

Dodoties nedēļas nogalēs ar bērniem pastaigāties pa skvēru vai parku, ņem līdzi fotoaparātu un sarīko fotosesiju. Šī darbība var būt ļoti aizraujoša un jautra. Jūtieties brīvi pozēt, lēkāt, blēņoties, taisīt sejas — dariet visu, lai jūsu fotoattēli būtu krāsaināki un spilgtāki.

Pastaigas laikā jūs varat atrast daudz noderīgu lietu, piemēram, skaistus zarus, lapas, čiekurus, ziedus vai oļus, no kuriem jūs un jūsu bērns varat izveidot īstus šedevrus.

Komunikācija ar dabu

Tas, kā pavadīsit laiku dabā, būs atkarīgs no gada laika un jūsu vēlmēm. Vasarā kopā ar ģimeni var doties piknikā ar bumbu, bumerangu vai badmintonu, doties uz upi vai makšķerēt.

Siltajā rudens dienā kopā ar bērnu var atpūsties nedēļas nogalē, dodoties uz mežu sēņot un sarīkot konkursu: kurš pirmais atradīs vai kurš savāks vairāk.
Ziema ir lielisks laiks, lai spēlētu sniega bumbas, uzbūvētu sniegavīru vai brauktu ar ragaviņām.

Sportiska nedēļas nogale

Lieliska izklaide bērniem nedēļas nogalē būs sports. Mazajām ķipariem ir tik milzīgs enerģijas krājums, ka viņai nav kur iet. Lielisks palīgs šajā jautājumā būs fiziskās aktivitātes. Sarīkojiet sacensības ar balvām pagalmā starp bērniem vai organizējiet jebkuru citu āra spēli, piemēram, futbolu vai volejbolu.

Labs variants būtu slidošana ar visu ģimeni uz skrituļslidām vai velosipēdiem. Jūs varat doties uz baseinu vai sporta centru.

Atpūties mājās

Ja ārā ir briesmīgi laikapstākļi un nevēlaties nekur doties, varat noorganizēt interesantu nedēļas nogales atpūtu ar bērniem mājās.

Ēdienu gatavošana. Nebaidieties ielaist bērnu virtuvē, ļaujiet viņam palīdzēt pagatavot vakariņas. Dodiet viņam vienkāršus norādījumus, un tad visa ģimene nogaršo iegūtos ēdienus.

Avots: Dreamtime

Galda spēles. Neierobežojiet sevi ar monopolu vai loto. Ir daudz galda spēļu, no kurām jūs atradīsit dažas no interesantākajām. Šādas aktivitātes būs ne tikai interesantas, bet arī palīdzēs saliedēt ģimeni.

Māja un dārzs. Parūpējieties par telpaugu pārstādīšanu, savām rokām izveidojiet puķu podus vai izrotājiet podus ar krāsojumu vai aplikāciju. Lai izveidotu skaistas kompozīcijas no augiem, ir piemēroti oļi, gliemežvāki, zariņi un pat mazas rotaļlietas.

Padariet savu māju ērtāku. Jūs varat radīt komfortu mājā kopā ar visu ģimeni. Mainiet dekorācijas, pārdomājiet dekoratīvos elementus un izveidojiet tos ar savām rokām.

Mājas kinozāles. Šeit var būt daudz iespēju, jūs varat izdomāt un iemēģināt priekšnesumu, filmējot to kamerā. Mazam bērnam būs interese par leļļu vai pirkstu teātri.

Rīkojieties kā galvenais varonis un veidojiet dialogu ar mazuli, mudinot viņu rīkoties. Interesanta nodarbe būs ēnu teātris. Pavērsiet lampu pret sienu un iemāciet mazulim ar rokām parādīt dažādas formas.

Avots: 1001sovet

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Bīstamākās pilsētas pasaulē, kuras jums nevajadzētu apmeklēt
Next post Skaistums 2023. gada maijam: kad labāk veikt dažādas procedūras