Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 51 Sekunde(-s)

Pēc 55 gadu vecuma gandrīz katrs ceturtais cilvēks pasaulē cieš no augsta asinsspiediena. Galvenie faktori, kas palielina iespēju saslimt ar hipertensiju, ir neveselīgs uzturs, zema fiziskā aktivitāte un liekais svars. Ja jums ir augsts asinsspiediens, īpaši vecākā vecumā, nekavējoties vērsieties pie ārsta. Ir vairākas metodes, kas samazina augstu asinsspiedienu bez īpašām tabletēm.

Nelietojiet pašārstēšanos!
Savos rakstos mēs apkopojam jaunākos zinātniskos datus un atzītu veselības ekspertu viedokļus. Taču atcerieties: tikai ārsts var noteikt diagnozi un nozīmēt ārstēšanu.

Kas ir augsts asinsspiediens?
Hipertensija ir augsta asinsspiediena sidrs. Augsts asinsspiediens ir tad, ja tas ir 140 mm “augšējā” līmenī un 90 mm “apakšējā” līmenī. Jums nevajadzētu mēģināt izārstēties pašiem – jums vajadzētu doties tieši pie ārsta. Speciālists izrakstīs medikamentus un speciālu terapiju, lai uzlabotu jūsu vispārējo pašsajūtu. Un jūs pats varat nodrošināt veselīgu nākotni – atsakieties no cigaretēm, pārskatiet savu uzturu un nodarbojieties ar sportu.

Ja jūsu augšējā robeža jau divas nedēļas ir 130-140 mm, jums pēc iespējas ātrāk jādodas pie ārsta. Un, jā, vienmēr turiet pa rokai asinsspiediena mērītāju.

Kā pazemināt asinsspiedienu bez tabletes
Visas šīs metodes jāuzskata par ārkārtas situāciju. Nav jēgas katru reizi pazemināt asinsspiedienu – tas var negatīvi ietekmēt jūsu veselību.

Dziļa elpošana
Dziļa, mierīga elpošana samazina stresa līmeni, kas veicina paaugstinātu asinsspiedienu. Dažreiz dziļi ieelpojiet un izelpojiet, lai atjaunotu normālu asinsspiedienu. Katrai ieelpai un izelpai vajadzētu ilgt vismaz 5 sekundes. Skābeklis aktivizē asins plūsmu, kas paplašina asinsvadus. Rezultātā asinsspiediens normalizējas.

Aukstās kompreses rokām
Uz pāris minūtēm iegremdējiet rokas mēreni vēsā ūdenī. Aukstums samazinās sirdsdarbību, kas atjaunos normālu asinsspiedienu.

Karsta roku vai kāju vanna
Kad paaugstinās asinsspiediens, asinsvadi sašaurinās. Lai tās paplašinātu, uztaisiet karstu vannu un turiet tajā rokas un kājas. Pēc 15 minūtēm asinsspiedienam vajadzētu pazemināties.

Предварительно остудите напиток до комнатной температуры.

Piparmētru tēja
Dabiskā piparmētra ir labs līdzeklis nomierinoša un stresa mazināšanai. Vāra dažas lapas verdošā ūdenī. Pēc 10 minūtēm infūziju izdzeriet. Pirms dzeršanas ļauj atdzist līdz istabas temperatūrai. Daži iesaka pievienot medu. Dzeriet piparmētru tēju lēnām, maziem malciņiem.

Baldriāna tinktūra
Vēl viens dabisks līdzeklis augsta asinsspiediena ārstēšanai ir baldriāna tinktūra. Šis augs nomierina un normalizē asinsspiedienu. Dzeriet baldriānu, stingri ievērojot norādījumus.

Etiķa kompreses
Lai ātri samazinātu asinsspiedienu, pagatavojiet ābolu etiķa kompreses. Viss, kas jums būs nepieciešams, ir audums un ābolu sidra etiķis. Iemērciet šķidrumā drānu un uzlieciet marli uz kājām. Pēc 15 minūtēm noņemiet drānu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mercedes-Benz EQS elektriskais SUV ar 660 km nobraukumu nonāk pie dīleriem Ķīnā Previous post Mercedes-Benz EQS elektriskais SUV ar 660 km nobraukumu nonāk pie dīleriem Ķīnā
Mierīgs, tikai mierīgs: kontrolējiet savu prāta stāvokli ar elpu Next post Mierīgs, tikai mierīgs: kontrolējiet savu prāta stāvokli ar elpu