Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 32 Sekunde(-s)

Voroņins ir krievu seriāls, kas tika izlaists no 2009. līdz 2019. gadam. Pateicoties aktieru sastāvam, seriāls ieguva lielu popularitāti vietējās auditorijas vidū. Tāpēc daudzi interesējas par to, kā mainījušies šīs sērijas galvenie varoņi.

Georgijs Dronovs – Kostja Voroņins.

10 gadus Georgijs spēlēja Kostju Voroņinu. Pirms tam viņš bija pazīstams ar lomām seriālā “Sasha + Masha” un filmā “Nakts sardze”. No viņa pēdējiem darbiem var atzīmēt sērijas “Meitenes ar Makarovu”, “Māsas”.

Jekaterina Volkova – Vera Voroņina.

Katrīna seriālā spēlēja mājsaimnieces lomu. Viņai nav daudz lomu kinoteātrī (25), jo viņa cenšas nodoties teātrim.  

Anna Frolovceva – Gaļina Voroņina.

Vairākus gadus Kostjas māte un viņa sieva Vera mēģināja atrast kopīgu valodu. Anna filmās darbojas kopš 1977. gada un līdz pat šai dienai nebeidz priecēt savus fanus ar jaunām lomām. Neskatoties uz to, ka aktrisei ir 74 gadi, 2022. gadā viņa piedalās teātra iestudējumos. 

Staņislavs Dužņikovs – Ļenija Voroņina.

Staņislavam ir diezgan neaizmirstams izskats. Staņislavs darbojas filmās, balsis multfilmas, spēlē teātrī. Tagad aktieris filmējas jaunajā sērijā “Skaļi” un filmā “Filmas par bandītiem”.

Jūlija Kuvarzina – Nastja Voroņina.

Jūlija ir lielisku formu īpašniece. Tāpēc tas nevar palikt nepamanīts. Pirms “Voroņinova” viņa spēlēja tādā seriālā kā “Don’t Be Born Beautiful”. Tiesa, tagad viņa ir nedaudz attālinājusies no kino karjeras, taču neaizmirst arī par teātri. Turklāt viņa māca Maskavas Mākslas teātra skolā-studijā.

Marija Iļuhina – Maša Voroņina.

Marija savu aktrises karjeru sāka divu gadu vecumā. Viņa spēlēja epizodiskās lomas, līdz seriāla veidotāji viņu pamanīja. Šobrīd “Voroņins” ir pēdējais darbs aktrises karjerā. Iespējams, ar to viņas kino karjera beigsies, jo 2019. gadā viņa iestājās M. V. Lomonosova vārdā nosauktajā Maskavas Skolēnu izglītības centrā.

Brāļi Mihini – Fiļa un Kirija Voroņini.

Sākumā Mihini savu darbu veica labi. Bet vēlāk tos nomainīja citi. Saskaņā ar dažiem avotiem, tas notika tāpēc, ka viņu ģimene pārcēlās uz Taizemi uz pastāvīgu dzīvi, un saskaņā ar citiem avotiem viņi sāka izskatīties daudz vecāki par viņu varoņu vecumu. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Aicina pieteikties brīvprātīgos Dziesmu un deju svētkiem Previous post Aicina pieteikties brīvprātīgos Dziesmu un deju svētkiem
Next post 4 veidi, kā kaķis lūdz saimniekam piedošanu