Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Izrādās, laulātie pāri jau sen iecienījuši mobilo lietotni “Locator”, ko Apple iepriekš instalējusi iPhone. Viņi to izmanto, lai izspiegotu savas “otrās pusītes”. Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē izmanto šo apšaubāmo “tipiņu”.

Jaunajām māmiņām un precētām sievietēm paredzētā foruma BabyCenter administrācija veica nelielu aptauju starp iPhone īpašniekiem. Tās mērķis bija noskaidrot, kā laulātie izspiego viens otru.

Kopumā aptaujā piedalījās 1020 sievietes. Trešā daļa respondentu atzina, ka izmanto mobilo aplikāciju “Locator”, lai izspiegotu savus vīrus. Viņas apgalvo, ka tā ir likumīga prakse. Sievas it kā seko saviem vīriem, lai tie zinātu, kad viņi atgriežas mājās. Tas ļauj viņām sagaidīt savas “pusītes” ar sildošām vakariņām. Vēl daļa aptaujāto sieviešu atzinās, ka izmanto lietotni Locator, lai izsekotu savu vīru atrašanās vietu.

Divas trešdaļas aptaujāto sieviešu savu vīru izspiegošanu raksturoja kā neētisku. Viņu nostāja izpaužas tā, ka labāk ir rakstīt savam partnerim, nevis izspiegot viņu, izmantojot lietotni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Analītiķi ir paziņojuši, kam tuvākajos gados nāksies mainīt nodarbošanos
Next post Kāpēc kaķi “trako”, kad skatās pa logu