Lasīšanas Laiks:3 Minute(-s), 19 Sekunde(-s)

Pat ja jūs neticat horoskopiem vai atceraties, ka saskaņā ar ķīniešu kalendāru Jaunais gads iestājas tikai februārī, neliela mājsaimniecības maģija un rituāli, kas piesaista veiksmi, nebūs lieki.

Zaļais meža pūķis ir gada īpašais “meistars”. Atšķirībā no pieticīga truša vai čūskas viņš ir mītiska, spēcīga un varena būtne. Kā iepriecināt šādu viesi?

Ko valkāt

Šķiet, ka izvēle ir pašsaprotama, bet nē: zaļā krāsa nav veiksmīgākā krāsa svētku sagaidīšanai. Iespējams, ka pūķis nepazūd viesu pūlī un bija tik skaists un zaļš viens vienīgais.

Visiem pārējiem vajadzētu koncentrēties uz sarkanām un zelta krāsām un dārgiem audumiem: samtu, šifonu, satīnu un zīdu. Vēl lielāku greznību var piešķirt ar uzmanību piesaistošām zelta rotaslietām sievietēm un aproču pogām vīriešiem. Tikai Ziemassvētku eglītei vajadzētu konkurēt ar jums ģērbšanās ziņā!

Ja vēlaties ko atturīgāku, derēs sudraba, pelēka un balta krāsa. Spīdumu un spilgtumu šajā gadījumā var piešķirt ar aksesuāru, grima un manikīra palīdzību. Runājot par manikīru: uz nagiem varat uzklāt čūskas vai krokodila stila dizainu.

Ko nevalkāt? Zaļās un zilās krāsas lietas: labāk nestrīdēties un nekonkurēt ar pūķi.

Kā izrotāt māju

Maz ticams, ka līdz pūķa vizītei paspēsiet veikt dizaina remontu, taču savu viesmīlību varat izrādīt arī bez tā. Pirmais noteikums – vairāk greznības: sudraba un zelta kompozīcijas (tās var izgatavot no jebkā, izmantojot speciālu aerosolu bundžā, lietus un vītnes).

Otrs noteikums – vairāk koka interjerā, sākot no egļu zariem un čiekuriem līdz koka traukiem un figūriņām. Trešais noteikums – vairāk sarkanās krāsas: gan īstas, gan LED sveces, ogas, salvetes un ķīniešu laternas. Par šīm un citām svētku dekorēšanas tendencēm mēs rakstījām šajā rakstā.

Jaungada dekorā laipni gaidīti aksesuāri no koka: rotaļlietas, trauki, figūriņas utt.

Un, protams, neaizmirstiet par figūriņām, rotaļlietām un traukiem ar pūķiem: tie, atšķirībā no Ziemassvētku eglītes, var droši stāvēt tad visu gadu, lai nestu veiksmi.

Ja vēlaties izcelt ķīniešu stilu, varat pievienot plakātus ar novēlējumiem un ziedu, papīra un dabas vītnēm.

Kā neizrotāt māju? Labāk aizmirstiet par vienkrāsainām, lakoniskām bumbām un blāvām krāsām.

Ko dāvināt saviem mīļajiem

Pūķis mīl pārsteigt un uzskata, ka tas jādara ikvienam pasaulē. Ja tu nevari saviem tuviniekiem un draugiem uzdāvināt villu, sarkanu sporta automašīnu, ceļojumu uz Ķīnu vai briljantu kolekciju, tad der uz oriģinalitāti. Piemēram, uzdāviniet sertifikātu vīna degustācijai, retu grāmatu vai biļeti uz operu. Un nekādas zeķes vai dušas želejas, izņemot pūķa figūriņu – viņš to laipni atļauj.

Ja neesat pārliecināts, ka saņēmējs novērtēs oriģinalitāti, varat iet vienkāršu ceļu un uzdāvināt sarkanu Hongbao aploksni ar naudu. Šādas aploksnes ir tradicionāla ķīniešu Jaunā gada dāvana. Hongbao dāvina bērniem, vecākiem un draugiem. Iespējams, ja jūs aizstāsiet naudu ar dāvanu sertifikātu un ieliksiet pāris monētu, pūķis nebūs aizvainots.

Ko nevajadzētu dāvināt? Papildus banālām dāvanām par nepiemērotām var saukt dāvanas, kas saistītas ar uguni (lampas, uguņošanas ierīces), jebko, kas saistīts ar slimībām (medicīnas ierīces, vitamīni) un pagātni (fotogrāfijas, senlietas), jo Pūķis dod priekšroku droši raudzīties nākotnē.

Ko gatavot

Izplatīšana un dāsnums ir Pūķa kredo, tostarp kulinārijas kredo (viņš nav tas, kurš gatavo). Jo vairāk ēdienu būs uz galda, jo labvēlīgāks būs Pūķis.

Labi, ja starp tiem būs arī tradicionālie ķīniešu ēdieni. Pirmkārt, ķīniešu pelmeņi: won ton, bao zi un jiao zi. Pildījumi var būt ļoti dažādi: dārzeņi, garneles, cūkgaļa un vistas gaļa.

Tradicionāli svētku pelmeņos tika ielikta monēta, lai pārliecinātos, ka gads būs dāsns un veiksmīgs. Šī tradīcija nav droša zobiem un veselībai, tāpēc monētu dažkārt aizstāj ar ķiploka šķēli vai piparu zirnīti, lai brīdinātu viesus par pārsteigumu. Galvenie galda ēdieni var būt vistas vai pīles gaļa, kas pagatavota austrumnieciskā veidā.

Neaizmirstiet par rīsu nūdelēm un rīsiem: ceptiem ar olām, sēnēm un vistu. Un, protams, uz galda jābūt tradicionālajiem desertiem: ceptam pienam, augļiem karameļā, pupiņu kūkām un slavenajiem laimes cepumiem.

Ko nevar pagatavot? Pūķis mīl uzmanību, un tikai savai personai, tāpēc nekas uz galda nedrīkst atgādināt aizejošā gada simbolu – Zaķi: nekādi burkāni, zaķi un truša gaļa.

Kā svinēt

Vislabāk trokšņaini, koši un skaisti: ar dejām, dziesmām un uguņošanu. Svarīgi ir uguņošanu izšaut saskaņā ar visiem noteikumiem, lai papildus pūķim nepiesaistītu arī tiesībsargājošo iestāžu darbiniekus. Jūs varat sapulcināt visu ģimeni vai uzaicināt savus draugus: abas iespējas ir tuvu Pūķim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Četri veidi, kā izvairīties no aptaukošanās ziemā slinkiem cilvēkiem
Next post Vai tā ir taisnība, ka Uggi kaitē pēdu veselībai?