Lasīšanas Laiks:56 Sekunde(-s)

Dizaineris un inženieris Arvinds Sandžejevs sociālajos tīklos ir atklājis savu radījumu – pielāgotu rakstāmmašīnu Ghostwriter, kas izmanto mākslīgo intelektu, lai runātu ar cilvēkiem.

Kas tas ir
Ierīces pamatā ir Brother AX-325 rakstāmmašīna no tālajiem 90. gadiem. Arvinds pie tā daudz strādāja: viņš tam pievienoja skaistākas krāsas, Arduino plati pogu apstrādei, Raspberry Pi datoru un OLED displeju. Izmantotā programmatūra ir GPT-3 valodas modelis, uz kura darbojas ChatGPT tērzēšanas robots.

Tā rezultātā viedā rakstāmmašīna var paredzēt, kā beidzas vārds vai frāze, ko rakstāt, un turpināt dialogu, darbojoties kā tērzēšanas robots. Piemēram, ja jums ir nepieciešama palīdzība teksta rakstīšanai vai dzejoļa sacerēšanai. Lai sarakstītos ar mākslīgo intelektu, vienkārši ievietojiet papīra lapu mašīnā un sāciet rakstīt.

Kā norāda autors, viņa mērķis bija radīt mierīgu, meditatīvu vintage rakstāmmašīnas interfeisu, kas novērš visus digitālos traucēkļus un aizved jūs emocionālā ceļojumā, izmantojot papīru un tinti.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

15034775t1h872e Previous post Koronavīruss Latvijā: 586 jauni inficēšanās gadījumi
15007382t1h2b39 Next post Staķis aicina vecākus cilvēkus turpmākās divas dienas palikt mājās