Kāds entuziasts ir izveidojis Ghostwriter – unikālu mākslīgā intelekta rakstāmmašīnu, ar kuru var sarunāties

author
1 minute, 14 seconds Read

Dizaineris un inženieris Arvinds Sandžejevs sociālajos tīklos ir atklājis savu radījumu – pielāgotu rakstāmmašīnu Ghostwriter, kas izmanto mākslīgo intelektu, lai runātu ar cilvēkiem.

Kas tas ir
Ierīces pamatā ir Brother AX-325 rakstāmmašīna no tālajiem 90. gadiem. Arvinds pie tā daudz strādāja: viņš tam pievienoja skaistākas krāsas, Arduino plati pogu apstrādei, Raspberry Pi datoru un OLED displeju. Izmantotā programmatūra ir GPT-3 valodas modelis, uz kura darbojas ChatGPT tērzēšanas robots.

Tā rezultātā viedā rakstāmmašīna var paredzēt, kā beidzas vārds vai frāze, ko rakstāt, un turpināt dialogu, darbojoties kā tērzēšanas robots. Piemēram, ja jums ir nepieciešama palīdzība teksta rakstīšanai vai dzejoļa sacerēšanai. Lai sarakstītos ar mākslīgo intelektu, vienkārši ievietojiet papīra lapu mašīnā un sāciet rakstīt.

Kā norāda autors, viņa mērķis bija radīt mierīgu, meditatīvu vintage rakstāmmašīnas interfeisu, kas novērš visus digitālos traucēkļus un aizved jūs emocionālā ceļojumā, izmantojot papīru un tinti.

 

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: