Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 3 Sekunde(-s)

Pūtīs lēns dienvidu, dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra dienas vidū paaugstināsies līdz 0..-6 grādiem. Pēc saulrieta vietām valsts austrumu daļā termometra stabiņš atkal noslīdēs līdz -10 grādiem.

Rīgā svētdien caur mākoņiem spīdēs saule, pūtīs lēns dienvidu, dienvidaustrumu vējš un gaisa temperatūra pakāpsies līdz -2 grādiem.

Pirmo Ziemassvētku rītā Latvijā valda sals un debesis sedz mākoņi, bet daudzviet tie ir plāni un caurspīdīgi, liecina meteoroloģiskā informācija.

Nav nokrišņu. Ceļi vietām apledojuši. Pūš lēns dienvidu vējš, Latgalē galvenokārt ir bezvējš.

Gaisa temperatūra sešos rītā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu tīklā bija no +0,9 grādiem Ainažos un -2,0 grādiem Kolkā līdz -10,8 grādiem Daugavpilī un -11,0 grādiem Madonā. Zemākā temperatūra naktī bija -11,9 grādi Madonā.

Biezākā sniega sega ir 11 centimetri Alūksnē, 12 centimetri Madonā un 13 centimetri Dagdā. Daudzviet Kurzemē un vietām valsts centrālajā daļā sniega nav.

Rīgā agrā rītā -4 grādi, lidostā -6 grādi. Dienvidu vējš pūš ar ātrumu divi trīs metri sekundē.

Maksimālā gaisa temperatūra sestdienas pēcpusdienā atbilstoši LVĢMC datiem bija no -2,2 grādiem Alūksnē līdz +3,1 grādam Pāvilostā.

Laikapstākļus nosaka augsta spiediena apgabals. Atmosfēras spiediens 1020-1024 hektopaskāli jūras līmenī.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 24.decembrī bija +26 grādi Spānijas austrumos. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz svētdienu -30 grādi Skandināvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

DSCN2633 Previous post Svētkos mainīti Rīgas pašvaldības muzeju darba laiki
14911434t1h7bac Next post Sestdien Latvijā reģistrētas sešas zādzības no mājokļiem