Lasīšanas Laiks:59 Sekunde(-s)

KAMAZ sāk jaunās paaudzes kravas automobiļu ar paaugstinātas bīstamības automašīnām (K5) montāžu. Jau 2023. gada februārī Naberežņečelni rūpnīcā tiks ražoti 272 KAMAZ-54901 automobiļi, no kuriem vairāk nekā 70 tiks samontēti, izmantojot Krievijā un sadraudzības valstīs lokalizētas detaļas, paziņoja uzņēmuma preses dienests.

Jaunās paaudzes kravas automobiļu ražošanu pilnā apjomā KAMAZ plāno atsākt 2023. gada februārī, un sagaida, ka līdz pirmā ceturkšņa beigām varēs saražot aptuveni 500 šādu transportlīdzekļu mēnesī. Pēc KamAZ ģenerāldirektora pirmā vietnieka un izpilddirektora Jurija Gerasimova teiktā, ņemot vērā to, ka kravas automašīnas KamAZ-54901 ir būtiski modernizētas un kļuvušas tehnoloģiski modernākas, būs nepieciešams pielāgot montāžas līniju un loģistiku.

Jurijs Gerasimovs norādīja, ka pašlaik ražošana tiek pielāgota jaunajam modelim. Uzdevums ir sākotnēji sasniegt 18 K5 kravas automobiļu dienā ražošanas apjomu un pēc tam to palielināt līdz biznesa plāna mērķiem. Šo uzdevumu sarežģī tas, ka rūpnīcas ražošanas līnijas ir noslogotas ar citu paaudžu automobiļu montāžu, pēc kuriem arī ir augsts klientu pieprasījums, viņš teica.

KAMAZ preses dienests paziņoja, ka pēdējā laikā uzņēmums aktīvi strādā pie ražošanas iekārtu modernizācijas un jaunu tehnoloģiju apgūšanas. Gatavojoties jaunās paaudzes K5 kravas automobiļu montāžai, visas ražotnes ir būtiski modernizētas liela mēroga projekta “Automobiļu ražošanas pārstrukturēšana un perspektīvas KAMAZ automobiļu saimes izveide” gaitā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Rosina apsūdzēt vīrieti par gāzes uzpildes stacijas operatora nogalināšanu Garkalnes novadā
Next post Vai ar automašīnu var braukt, ja eļļas līmenis mērlentē ir tik zems, cik vien iespējams