Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 42 Sekunde(-s)

Neviena mājas uzkopšana nav pilnīga bez putekļu sūcēja. Šis uzticamais visu mājsaimnieču palīgs ir īsts briesmonis mājdzīvniekiem ar astēm. Šodien mēs mēģināsim noskaidrot iemeslus, kāpēc kaķi ienīst šo sadzīves ierīci.

Kas ir bailes no kaķiem un kā ar tām cīnīties?
Putekļsūcējs ir kairinātājs, kas jūsu kaķim rada diskomfortu. Galvenais baiļu cēlonis ir paaugstināts trokšņa līmenis. Kaķa dzirde, tāpat kā oža, ir daudz jutīgāka nekā cilvēkam. Viņi sajutīs putekļu sūcēju tā, it kā jūs būtu trāpījis viņiem ar domkratu. Šausmīgi, vai ne?

1. Jūsu pūkainais mīlulis, ieraugot putekļu sūcēju, var paslēpties, jo viņam ir bail no neidentificētā objekta. Diemžēl mēs nevaram izskaidrot jūsu kaķim, kāpēc un kādu iemeslu dēļ mēs tik bieži izmantojam putekļu sūcēju. Kaķis jūtas nemierīgs, jo nespēj novērtēt briesmu līmeni.

2. Arī robots putekļu sūcējs nerada uzticību mājdzīvniekiem. Tas var tos tik ļoti nebiedēt, jo nav trokšņa, bet tas, ka tas var kustēties un vibrēt pats, liks kaķim būt piesardzīgam.

3. Jūsu kaķim var būt sāpīgas atmiņas. Neveiksmīga pieredze ar putekļu sūcējiem var paliekoši iespiedies mājdzīvnieka atmiņā. Ja putekļu sūcējs ir nejauši ievainojis vai savainojis kaķi – katru reizi, kad viņš to redzēs, viņš būs nobijies un jutīsies neērti.

Ja jūsu kaķis sāk panikot un meklē veidus, kā izvairīties no sadursmes pat ar nestrādājošu putekļu sūcēju, šeit ir daži padomi, kas palīdzēs nomierināt pūkainā kaķa reakciju:

– Atstājiet kaķi istabā ar atvienotu putekļu sūcēju – dodiet kaķim laiku izpētīt objektu, noteikti iedrošiniet kaķi par drosmi ar našķiem; izmantojiet šo paņēmienu katrā istabā, lai kaķis varētu pierast pie putekļu sūcēja vispārējā izskata;

– Izņemiet birsti no putekļu sūcēja un ļaujiet kaķim to nopostīt, pēc tam maigi ar to samīļojiet kaķi;

– Palaidiet putekļsūcēju kaķa klātbūtnē ar zemāko iestatījumu un pakāpeniski palieliniet jaudu (ir svarīgi to darīt, kamēr kaķis ir nomodā, jo augsts troksnis to aizbiedēs, kamēr tas guļ).

Esiet pacietīgi, un, tiklīdz jūsu mājdzīvnieks būs pārliecinājies, ka trokšņainais palīgs ir drošs, viņš reaģēs uz putekļu sūcēju tāpat kā uz jebkuru citu priekšmetu, kas atrodas interjerā.

Ja jums patika šis raksts, neaizmirstiet to patika vai abonēt kanālu, lai jūs nepalaidiet garām jaunāko saturu, kas saistīts ar mājdzīvniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

dog ga5f7497f0 1920 Previous post Jaungada vakars ir uguņošanas laiks. Ko darīt, ja jūsu mājdzīvnieks no tiem baidās
scale 2400 1 Next post 😺Kā savaldīt hiperaktīvu kaķēnu