Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 17 Sekunde(-s)

Ja gatavojaties pārvietoties, labāk ir iepriekš iepazīties ar zīmēm.

Šī tradīcija iesakņojās pirms vairākiem gadsimtiem. Tomēr ne visi ir aizdomājušies par to, kāpēc kaķis vispirms jāielaiž mājā. Patiesībā iemesli ir daļēji māņticībā, daļēji dažādu tautu reliģijās un tradīcijās. Parunāsim par to sīkāk.

IEDZIĻINĀSIMIES VĒSTURĒ

Ebreju vidū kaķi vienmēr ir bijuši svēti dzīvnieki, turklāt visrūpīgākie un viltīgākie. Šīs tautas pārstāvji uzskatīja, ka pat bērni var skatīties uz murrāšanu un ņemt no viņiem piemēru. It īpaši, ja viņi redz, ka viņi medī grauzējus.

Ne mazāk labi kristieši izturējās pret kaķiem. Viņi uzskatīja, ka pūkām nepārprotami ir dievišķa izcelsme, un viņi precīzi zināja, kā nokļūt debesīs. Arī kristieši savulaik pamanīja zīmi uz kaķu pierēm burta “M” formā. Tika uzskatīts, ka viņa parādījās pēc tam, kad Jaunava Marija viņus glāstīja.

Starp citu, pareizticīgie pret kaķiem izturējās ar īpašu cieņu. Viņus mīlēja un bieži ievietoja tempļos, lai aizsargātu ēkas no pelēm.

Islāmā un budistu kultūrā kaķi tika uzskatīti arī par svētiem dzīvniekiem. Viņi varēja staigāt gandrīz visur. Viņi vienmēr bija visur mīlēti un gaidīti, arī jaunajās mājās, kur bija ierasts viņus ielaist pirmos. Tika uzskatīts, ka murrāšana var palīdzēt izveidot harmoniju telpā pēc pārvietošanās.

KAĶI UN JAUNAS MĀJAS

Ir zināms, ka katrai vietai ir sava enerģija. Ieskaitot jaunu māju. Ja cilvēks tur iekļūst pirmais, tad viņš var uzņemties visu negatīvo – likstas, slimības un citas nepatikšanas, kas iepriekš bija gaisā telpā (ja tai ir nepatīkama aura).

Tāpēc pieņemts kaķi vispirms ielaist jaunās mājās. Tas viņu nekādi neietekmēs. Purr var viegli un skaisti “atrisināt” visas enerģijas problēmas. Tas ir tāpēc, ka kaķis zina, kā izveidot saikni ar gariem. Viņa piesaistīs labos un laipnos, un aizdzīs ļauno un nepatīkamo.

Kaķis vispirms ir jāielaiž mājā neatkarīgi no tā, uz kurieni jūs pārvācaties – uz pilnīgi jaunu māju vai sekundāro, kur kāds jau ir dzīvojis. Jebkurā gadījumā murrāšana palīdzēs jums sadraudzēties ar brauniju, piesaistīs labklājību un padarīs jūsu dzīvokli par vietu, kas piesaistīs pozitīvus notikumus.

Starp citu, arī kaķi prot atrast dzīvoklī labvēlīgas un nelabvēlīgas vietas. Lai to saprastu, jums ir jāievēro murrāšanas uzvedība. Vieta, kur viņa pavada visvairāk laika mājā, tiks uzskatīta par pozitīvu. Šeit jānovieto gulta vai pusdienu galds, kā arī citas svarīgas lietas.

KĀ PAREIZI IELAIST KAĶI MĀJĀ?

  1. Atveriet viņai durvis un novietojiet dzīvnieku uz sliekšņa. Nekādā gadījumā nedrīkst viņu piespiest. Kaķim pašam jāiet iekšā.
  2. Nav nepieciešams kliegt vai trakot, pretējā gadījumā dzīvnieks uzskaitīs jūsu enerģiju un nobīsies. Viss jādara mierīgi.
  3. Ja kaķis ienāk, nesekojiet viņam uz papēžiem. Jums jādod dzīvniekam laiks, lai viņš justos ērti.
  4. Vērojiet kaķi. Vietās, kur viņa mēģina ātri pamest vai pat aizbēgt, nevajadzētu novietot svarīgas mēbeles un citas svarīgas lietas.

JA KAĶA NAV

  • Šim nolūkam varat to iznomāt;
  • Nomainiet kaķi ar gaili;
  • Ļaujiet pirmajam iekļūt dzīvoklī ģimenes vecākajam cilvēkam. Viņš arī spēs labvēlīgi izturēties pret gariem ģimenes locekļiem un telpām.

One thought on “Kāpēc kaķim vienmēr jābūt pirmajam, kas ienāk jaunā mājā, nav skaidrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Viņi noteikti netraucēs saviem kaimiņiem: ir nosauktas klusākās un mierīgākās suņu šķirnes Previous post Viņi noteikti netraucēs saviem kaimiņiem: ir nosauktas klusākās un mierīgākās suņu šķirnes
Piecas pazīmes, ka tavs suns tevi nemīl Next post Piecas pazīmes, ka tavs suns tevi nemīl