Lasīšanas Laiks:41 Sekunde(-s)

Jelgavas Meiju ceļa iedzīvotāji pašu spēkiem nespēj atrisināt, gadiem ieilgušo problēmu ar piebraucamo ceļu, kas ved uz daudzdzīvokļu mājām. Ceļš ir tehniski sliktā stāvoklī, tāpēc iedzīvotāji regulāri spiesti viesoties autoservisā, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Katrs otrais iedzīvotājs pēc brauciena pa minēto ceļa posmu taisnā ceļā devies uz autoservisu, kādam pat tas nav izdevies un bijis jāsauc palīgā autoevakuators.

Piebraucamais ceļš atrodas uz privātpersonas zemes – Māris divpadsmit gadu garumā kopš dzīvo daudzdzīvokļu mājā Meiju ceļā nav manījis, ka notiktu kādi remonti. Bedres ir ar ļoti asām malām un var radīt nopietnus bojājumus automašīnām.

Jelgavas domē norāda, ka vienīgo un īsto risinājumu var meklēt tikai sarunu ceļā ar konkrēto privātpersonu. Ja īpašnieks piekrīt sadarboties, var pretendēt arī uz pašvaldības atbalstu. Pašvaldība gan apgalvo, ka nevar uzlikt par pienākumu saimniekam ceļu sakārtot.

Vairāk skaties TV3 raidījuma “Degpunktā” sižetā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rēzeknes dome pārskatīs pedagogu algu aprēķina kārtību Previous post Rēzeknes dome pārskatīs pedagogu algu aprēķina kārtību
Piektdienas horoskops: 10. novembris Next post Piektdienas horoskops: 10. novembris