Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 45 Sekunde(-s)

Sestdien, 25.novembrī, atkritumu apsaimniekotājs “CleanR” un ražotāju atbildības sistēmas uzņēmums “Zaļā josta” sadarbībā ar Ķekavas pašvaldību visā Ķekavas novadā rīkos “Tīrmājas akciju”, aicinot iedzīvotājus bez maksas atbrīvoties no liekās un nokalpojušās elektrotehnikas, tekstila un lielgabarīta atkritumiem, informēja rīkotāji.

Lai varētu piedalīties akcijā, Ķekavas novada iedzīvotājiem ir iepriekš jāpiesakās. Pieteikumi tiks pieņemti no 14. līdz 21.novembrim. “CleanR”, saņemot šo informāciju, izveidos speciālu maršrutu, lai apbraukātu katru no adresēm un savāktu norādītos atkritumus.

Iedzīvotājiem visi “Tīrmājas akcijā” nododamie priekšmeti jānovieto pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem daudzdzīvokļu māju pagalmā līdz 25.novembra plkst.7.

Lai piedalītos akcijā, daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem jāsazinās ar savu nama apsaimniekotāju, savukārt privātmāju iedzīvotāji aicināti noformēt pieteikumu pašapkalpošanās portālā un mobilajā lietotnē “manai.videi.lv”, rakstot uz e-pasta adresi “kc@cleanr.lv” vai zvanot uz tālruņa numuru 67111001.

Rīkotāji norāda, ka akcijā iedzīvotāji bez maksas var nodot jebkura veida un izmēra neizjauktu elektrotehniku, piemēram, matu fēnu, printeri, ledusskapi, gludekli, mikroviļņu krāsni; tekstilu, piemēram, apģērbu, gultasveļu, aizkarus, dvieļus, kā arī lielgabarītu, piemēram, gultu, krēslu, paklāju, gaismas lustru bez spuldzēm, bērna ratus.

“CleanR” uzsver, ka nododamajam tekstilam jābūt labā stāvoklī, drēbēm un apaviem jābūt tīriem, sausiem, bez pelējuma pazīmēm, nesaplēstiem un derīgiem kādam citam. Ir pieļaujams tekstils arī ar kādu mazu traipu vai nelielu caurumu, ko var viegli izlabot.

Savukārt kopā ar lielgabarīta atkritumiem nedrīkst nodot sadzīves atkritumus un bīstamus atkritumus, piemēram, spuldzes, ja tiek nodota lampa, būvgružus, dažādus apdares un segumu materiālus, dēļus, flīzes, logu rāmjus ar stikliem, caurules, santehnikas preces. Nolietotas automobiļu daļas, piemēram, motoru, riepas, akcijas laikā netiks pieņemtas.

Jau vēstīts, ka “Clean R” pagājušajā gadā strādāja ar 48,679 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 46,1% un bija 4,833 miljoni eiro.

“Clean R” reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,2 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānija ietilpst AS “Clean R grupa”.

Kopumā “CleanR grupā” ietilpst 25 uzņēmumi, tostarp sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “CleanR”, industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR Verso”, telpu uzkopšanas uzņēmums SIA “Vizii” un pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Vizii Urban”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post ASV pirmo reizi izmēģinājusi jaunāko stratēģisko bumbvedēju B-21 Raider
Next post “Politico”: Baidens mudinās Ķīnas prezidentu izmantot ietekmi uz Irānu