Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 30 Sekunde(-s)

Uzņēmums Jetour nesen publicēja sava T-1 SUV fotogrāfijas, kas tiek testētas ziemā. Publiskā debija notiks 2023. gada aprīlī Šanhajas automobiļu izstādē. Piecu ar benzīna dzinēju darbināmu modeļu un divu hibrīda modeļu cenas būs pieejamas iepriekšpārdošanā, attiecīgi 149 800-186 800 juaņu (22 100-27 600 ASV dolāru) un 196 800-206 800 juaņu (29 100-30 600 ASV dolāru). Paredzams, ka šā gada trešajā ceturksnī tas tiks oficiāli laists klajā.

Jetour ir Chery Automobile SUV zīmols, kas ražo stilīgus, jauniešu auditorijai paredzētus transportlīdzekļus. Jetour strauji paplašina savu darbību un šobrīd pārdod 13 dažādus apvidus automobiļus, tostarp vienu pilnībā elektrisku transportlīdzekli.

Jauno T-1 ieviesa ar Jetour TX koncepciju, kas vēlāk tika pārdēvēta par Jetour T-1. Jetour T-1 galvenais konkurents ir Tank 300 – transportlīdzeklis, ar kuru Ķīnā aizsākās apvidus automobiļu trakums. Pašlaik tiek pārdoti vairāki Tank 300 varianti, un ir plaši pieejami trešo pušu aksesuāri. Jetour T-1 būs pieejams piecvietīgā un septiņvietīgā versijā, un tā garums būs attiecīgi 4,8 m un 4,95 m.

T-1 ir kvadrātveida, ar lieliem buferiem, melnu apdari, platām arkām, sānu paneļiem un jumta sliedēm. Priekšpusē lukturiem ir kvadrātveida kontūras. Viss režģis ir aptumšots.

Jauda tiks nodrošināta ar 2,0 litru turbo četru cilindru benzīna dzinēju ar 254 ZS un 390 Nm. Šis dzinējs tiek izmantots arī Jetour X90. Pārnesumkārba būs 8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba ar peldošiem pedāļiem, kas nosūtīs zirgus uz visiem četriem riteņiem. Nākotnē Jetour piedāvās arī 1,6 litru turbo motoru un 1,6 litru PHEV turbo motoru. Pagaidām netiek plānota pilnībā elektriskā versija.

No sāniem logu rāmji ir asi un leņķoti. Izvelkamie durvju rokturi nomaina parastos rokturus.

Saskaņā ar iepriekšējiem spiegu fotoattēliem salonā ir divsviru stūres rats ar plakanu apakšu, peldošs centrālais vadības ekrāns un bezvadu uzlādes paliktnis zem centrālā vadības ekrāna.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Audi apvērš dizainu otrādi – vispirms interjers, tad eksterjers
Next post Mazda atklāj savu jauno flagmani CX-90