Lasīšanas Laiks:41 Sekunde(-s)

Ziemeļkoreja atkal ir veikusi raķešu izmēģinājumus Japānas jūras reģionā. Šoreiz KTDR izmēģināja stratēģiskās raķetes, ko nes zemūdene 8.24 Yongung.

Kas ir zināms
KTDR paziņoja, ka Sinpo klases zemūdene 8.24 Yongung izšāva divas stratēģiskās raķetes. Mērķis bija izmēģināt ieroču sistēmas un trenēties uzbrukuma operācijās.

Ja ticēt Ziemeļkorejas apgalvojumiem, abas raķetes 28 minūšu laikā nolidoja 1500 km un trāpīja jūras mērķiem Japānas jūrā. Tomēr Amerikas Savienotās Valstis un Korejas Republika apgalvo, ka skaitļi atšķiras no tiem, ko apgalvo KTDR. Kopumā 1500 km darbības rādiuss ir pietiekams, lai iznīcinātu ASV militārās bāzes Japānā.

Divu raķešu palaišana no zemūdenes 8.24 Yongung tiek uzskatīta par spēka demonstrāciju, ņemot vērā gaidāmās ASV un Korejas Republikas kopīgās mācības, kas būs lielākās piecu gadu laikā. Mācības sāksies šodien, 13. martā.

Avots: Yonhap News

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iekšēja informācija: OnePlus Nord CE 3 Lite 5G ar IPS displeju un Snapdragon procesoru debitēs 4. aprīlī Previous post Iekšēja informācija: OnePlus Nord CE 3 Lite 5G ar IPS displeju un Snapdragon procesoru debitēs 4. aprīlī
Otrdien Latvijā silts, mitrs un vējains laiks Next post Otrdien Latvijā silts, mitrs un vējains laiks