Lasīšanas Laiks:3 Minute(-s), 13 Sekunde(-s)

Ar suņiem ir vieglāk. Ļoti bieži viņiem viss ir rakstīts tieši uz sejas. Taču tas, ko kaķi par tevi domā, kāds ir viņu garastāvoklis un kādi ir viņu nodomi, bieži vien ir nesaprotams pat saimniekam. Nu, kāpēc viņš tagad sēž un skatās, nemirkšķinot? It kā jūs būtu ekrāna zvaigzne, un viņš jūs pirmo reizi redz tiešraidē.

Rodas attiecību noskaidrošana ar acu palīdzību un cilvēkos. Katram no mums nācās saskarties ar metro pasažiera vai pircēja skatienu veikalā. Un mēs skatāmies prom vienādi samulsuši vai aizkaitināti. Un ko zoopsihologi saka par to, ka dzīvnieki skatās cilvēkam tieši acīs?

Iespējams, kaķis cenšas dominēt

Veterinārārsti un dzīvnieku psihologi saka, ka tiešs acu kontakts vai ilgstošs acu kontakts dzīvniekiem parasti tiek uztverts kā drauds un izaicinājums. Ja divi draudzīgi kaķi izveido acu kontaktu, viņi abi novērsīs skatienu. Instinktīvi.

Jo katrs no viņiem zina, ka skatiens var izraisīt agresiju vai bēgšanu. Tātad, iespējams, mājdzīvnieks, kas jūs šobrīd pēta, vienkārši pārbauda jūs pēc maiguma. Vispirms noņemiet acis, mājdzīvnieks secinās, ka viņš dominē pārī kaķis-cilvēks.

ES tikai jautāju!

Un ko tu gribēji? Tieši jūs domājat, ka nekas īpašs nenotiek, jūs vienkārši paņēmāt sevi un pirmdien no rīta sākāt nodarboties ar vingrošanu. Bet mājdzīvnieks domā citādi. Saimnieks stāv, pūš, nez kāpēc moka sevi, dīvainus žestus. Iespējams, kaķim ir aizdomas, ka viņa persona ir “salauzta”. Vispār kaķi dažkārt šķiet ļoti dīvaini. Tāpēc viņi ik pa laikam skatās uz mums. Kaķi ir ļoti zinātkāri radījumi.

Kas tu esi?

Viesis mājā ir labs iemesls, lai to izpētītu. Tāpēc kaķi ļoti uzmanīgi skatās svešinieka acīs. Ja esat ciemos un redzat, ka dzīvnieks ir piegājis pie jums un jūs uzmanīgi pēta, ziniet, ka tagad jūs par kaut ko tur aizdomās. Ir vērts būt modram, ja kaķis sastingst, piespieda visu ķermeni pie grīdas un skatās uz jums, nepaceļot skatienu – tas nozīmē, ka viņš uzskata, ka draudi nāk no jums. Nu, ja kaķis izlieka muguru un pūka asti, tas nepārprotami ir gatavs uzbrukumam.

Ja kaķis tikai skatās, neizrāda nekādas agresijas pazīmes, izstiep roku, ļauj tam smaržot – lai tevi iepazītu. Paskaties uz reakciju. Ja kaķis vēlas sazināties, viņš nošņauks roku vai laizīs to. Ja dzīvnieks atkāpjas, tas arī viss, tas nevēlas kontaktu.

man ir garlaicīgi

Jums ir daudz darāmu lietu un neliels laika periods, lai tās visas atkārtotu. Bet kaķim ir otrādi. Kaķim ir garlaicīgi un viņš vēlas sazināties. Bet viņš saprot, ka tagad labāk nenovērst jūsu uzmanību. Nu, šajā gadījumā viņš vienkārši mēģinās jūs apburt ar savām acīm, gaidot, kad mēmais īpašnieks beidzot sapratīs, ka vēlas ar viņu runāt.

Kaut kas ļoti vajadzīgs

Vai mums nav pienācis laiks atsvaidzināt sevi? Ko tu tur ēd, saimniek? Kā ar mani? Jā, bļoda ir tukša! Skleroze? Pārāk agri! Kopumā, ja kaķis jūs hipnotizē, ir pilnīgi iespējams, ka viņa vienkārši kaut ko vēlas. Ēdiens. Ūdens. Lai beidzot iztīra paplāti.

Apžēlojies par mani

Kaķi var piedzīvot daudz emociju, un dažreiz viņiem ir arī blūza sajūta. Šajā gadījumā viņi meklēs vesti. Nu, tā kā bez tevis nav neviena cita, kam par dzīvi sūdzēties, mājdzīvnieks vērsīsies pie tevis.

Neesiet skumji, es esmu ar jums

Tas pats, ja kaķis saprot, ka ar tevi ir noticis kaut kas slikts, vai arī tu vienkārši esi noguris un bēdīgs. Un tas ir diezgan reāli, daudzi kaķi ir empāti. Šajā gadījumā kaķis materializēsies jūsu priekšā no dzīvokļa iekšām un būs tāda pati veste. Jūs varat viņam visu izstāstīt, pat raudāt. Viņi jutīs jums līdzi, iespējams, pat metīsies uz ceļiem un mēģinās jūs mierināt.

Esmu sardzē

Pamosties kaut kad naktī no kaķa skatiena, kurš sēž tev blakus un nenolaiž acis no tevis? Nebaidieties, tādā veidā viņš par jums rūpējas, sargājot saimnieku, sapnī bezpalīdzīgu. Bieži vien kaķi sargā mazu bērnu miegu un skrien, lai informētu saimniekus, ka bērns ir pamodies.

Mēs esam draugi

Vai jūs zināt, kā izskatās kaķi, skatoties uz savu cilvēku? Tik maigs, aptverošs izskats ar pusšķielumu. Ko tas saka? Mājdzīvnieks tevi mīl un vienkārši priecājas, ka esi blakus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Dzelzceļa karš: Krievijā tika uzspridzināts vilciens
Next post Kāpēc vienam kaķim ir dažādas krāsas acis: ziņkārīgs noslēpums