Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 38 Sekunde(-s)

Mūsu mājdzīvnieki redz pasauli savādāk nekā mēs. Galu galā mājdzīvnieks var pat nezināt, kas ir cits kaķis! Tāpēc viņa reakcija uz citiem dzīvniekiem var būt pilnīgi neparedzama.

Vai vēlaties noskaidrot, kas notiek jūsu mājdzīvnieka galvā?

1. Cilvēka izskats

Mēs bieži pārnesam savu domāšanas veidu uz citiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Satiekot citu cilvēku, jūs uzreiz pamanāt, ka esat līdzīgi, kā arī intereses un draudzīguma pārņemti. Bet tavs kaķis tā nedara!

Tas, ka kādam pretim ir tādas pašas ūsas, ausis un aste kā viņam, nedod nekādas garantijas! Un daudzi kaķi nemaz nepamanīs līdzību, jo viņi nesaprot, kā viņi paši izskatās!

Vai esat redzējuši kaķus spoguļa priekšā, kuri sevi neatpazīst un brīnās, kāpēc šis svešinieks atkārto visas kustības?

2. Atkal par smaržām

Kā redzat, kaķi maz paļaujas uz vizuālo izskatu. Visbiežāk viņi izmanto smaržas! Tāpēc kaķim nav svarīgi, vai jaunais draugs izskatās tāds pats kā viņš. Varbūt tas ir pat bērns, suns vai jūs, tā saimnieks. Mājdzīvniekam galvenais ir tava smarža – vai tā saistās ar drošību, pieķeršanos un rūpēm!

3. Par drošību

Kaķi ļoti augstu vērtē savu drošību. Un arī savas teritorijas drošību! Tāpēc, ja viņa mājas sienās parādās jauns radījums, kaķis var uzreiz saspringt. Nu, ja šī būtne uzvedas naidīgi, vai ir stresā, tad negatīva uzņemšana garantēta!

Tāpēc, ieviešot jaunu kaķi savās mājās, ļoti iesakām izmantot pozitīvas asociācijas. Bet šajā rakstā mēs detalizēti stāstījām, kā, nepieļaujot vizuālo kontaktu, iepriekš noorganizēt mājdzīvniekus draudzībai!

4. Kā nokārtot šo pārbaudījumu?

Tātad, jūs jau sapratāt, ka cita kaķa parādīšanās jūsu mājdzīvniekam neko nenozīmē. Bet ko domā tavs kaķis?

5. Labi, tu arī esi dzīva būtne.

Ļaujiet man tevi nošņaukt! Ļaujiet man izpētīt jūsu kustības. Ļaujiet man saprast jūsu nodomus. Pagaidiet! Nevajag tik ātri kustēties un nenāc manā teritorijā!

Kā jūs saprotat, kaķis šādi uzvedas ne tikai ar citiem kaķiem. Ja atnāksi uz drauga dzīvokli, viņu kaķis tevi pētīs ar tādām pašām domām! Tāpēc nepiespiediet lietas, neveidojiet kontaktus pārāk ātri – ļaujiet kaķim izpētīt sevi, pārliecinieties, ka esat drošībā un dodieties uz tikšanos pats!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Nedēļas horoskopi no 23. līdz 29. janvārim 2023 gada
Next post Lincoln Corsair: izsmalcināts Ford premium zīmola krosovers