Lasīšanas Laiks:56 Sekunde(-s)

Krafton ir publicējis ceļvedi PUBG: Battlegrounds, kur tas aprakstīja spēles attīstības plānu un dalījās ar vairākām funkcijām, kas pašlaik tiek īstenotas. Kartē ir izmaiņas gan parastajā, gan reitinga režīmā, atjaunināta ieroču cīņas mehānika un jauna karte ar koda nosaukumu Neon.

Kas ir zināms

Izstrādātāji veiks izmaiņas sarindotajā spēlē, lai saglabātu to tiešsaistē un pārietu no stagnācijas spēles. Visas 8 milimetru kartes būs pieejamas ranga mačos, un pēc stabilizācijas tur tiks pievienotas jaunas. Spēlētāji varēs atrast arī funkcijas, kas pazīstamas regulārajās spēlēs, piemēram, salocītu vairogu, avārijas atsitienu vai zilās zonas granātu. Turklāt tiks uzlabotas atlīdzības par reitinga režīmu, kas dos lielāku stimulu spēlētājiem katru sezonu uzņemties jaunus uzdevumus.

Kas attiecas uz parastajiem mačiem, tie uzlabosies līdz 2023. gada beigām. Izstrādes komandas mērķis ir samazināt stresu un palielināt spēles prieku, tāpēc tā palielinās nārsta priekšmetu reitingu un ieviesīs jaunu respawn sistēmu, “lai mazinātu vilšanos un nāves slogu pēc ilgstošas lauksaimniecības”.

Kraftons arī atklāja jaunu karti – neonu. Tas apvieno modernus un tradicionālus elementus, un uz tā būs daudz objektu, sākot no debesskrāpjiem līdz lauku apvidiem, kas “rada patiesi unikālu atmosfēru, kas vēl nav bijusi PUBG”.

Avoti: dualshockers.comglobal.battlegrounds.pubg

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Baumas: Apple strādā pie jaunas Beats Studio Buds versijas ar atjauninātu mikroshēmu un uzlabotu ANC
Next post Pašnodarbinātajiem nebūs jāmaksā avanss no saimnieciskās darbības, lemj komisija