Lasīšanas Laiks:43 Sekunde(-s)

Krievijā Rjazaņas apgabalā sestdien no sliedēm noskrējuši kravas vilciena 19 vagoni, pavēstīja dzelzceļa uzņēmums, bet ziņu kanāli platformā “Telegram” vēsta, ka pirms avārijas noticis sprādziens.

Vagoni no sliedēm noskrējuši, jo “nepiederošas personas iejaukušās dzelzceļa transporta darbā”, pavēstīja uzņēmums “Krievijas Dzelzceļš” (RŽD).

Avārija notikusi plkst.7.12 pēc Maskavas laika (plkst.6.12 pēc Latvijas laika).

Mašīnista palīgs guvis nebūtiskas traumas. Seku likvidēšanai uz avārijas vietu nosūtīti atjaunošanas darbu vilcieni.

“Telegram” kanālu SHOT un 112 avoti apgalvo, ka Rjazaņas apgabalā uz sliežu ceļa noticis sprādziens. Septiņi no 19 vagoniem ar minerālmēslu kravām nogāzušies uz sāniem. Nodarīti postījumi sliedēm.

Avārijas vietā ieradušies izmeklētāji un sapieri, vēsta 112.

Kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā diversijas dzelzceļa tīklā Krievijā un okupētajās Ukrainas teritorijās nav retums.

Diversijas notiek arī Baltkrievijas teritorijā.

Kā skaidro ASV Kara studiju institūta (ISW) analītiķi, pretkara aktīvistu diversijas Krievijas varasiestādēm ir nopietna problēma.

One thought on “Krievijā no sliedēm noskrējuši 19 vagoni; soctīklos ziņots par sprādzienu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Gazas joslā Izraēlas kontrolē pārņemti 11 “Hamās” militārie posteņi Previous post Gazas joslā Izraēlas kontrolē pārņemti 11 “Hamās” militārie posteņi
ASV pirmo reizi izmēģinājusi jaunāko stratēģisko bumbvedēju B-21 Raider Next post ASV pirmo reizi izmēģinājusi jaunāko stratēģisko bumbvedēju B-21 Raider