Lasīšanas Laiks:51 Sekunde(-s)

Krievijas armija, cenšoties kompensēt milzīgos darbaspēka zaudējumus, kas radušies kara laikā Ukrainā, ir sākusi arī ieslodzīto sieviešu koloniju ieslodzīto vervēšanu dalībai karā, vēsta Krievijas laikraksts The Moscow Times.

Gan Ukrainas Aizsardzības ministrija, gan nevalstiskā organizācija Rus Sitting ziņoja, ka Krievija tagad ieslodzījuma vietās vervē sievietes dalībai karā Ukrainā.

“Pagājušajā nedēļā Doņeckas apgabalā tika pamanīts vilciens ar guļamvagoniem, kas paredzēti gūstekņu pārvadāšanai. Vienā no vagoniem atradās sievietes,” pirmdien, 13. martā, ikdienas atjauninātajā ziņojumā par situāciju frontē paziņoja Ukrainas Aizsardzības ministrija.

Olga Romanova, Russia Sitting līdzdibinātāja, apstiprināja Ukrainas ministrijas paziņojumus. Viņa neatkarīgajam izdevumam IStories apstiprināja, ka Krievija vismaz kopš pagājušā gada beigām Krievijas cietumos vervē sievietes karam Ukrainā.

Saskaņā ar Krievijas Sedas rīcībā esošo informāciju uz Ukrainu jau ir nogādātas aptuveni 100 sievietes, kas savervētas Krievijas cietumos. Pagaidām nav skaidrs, vai sievietes uz karu devušās brīvprātīgi vai piespiedu kārtā.

Ukrainas armija jau iepriekš ir ziņojusi, ka sieviešu ieslodzījuma vietās, kas atrodas Krievijas okupētajās teritorijās Ukrainā, ir vervējušas sievietes, lai cīnītos Krievijas pusē. No viena šāda cietuma Doņeckas apgabalā tika savervētas aptuveni 50 sievietes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Vai ir taisnība, ka ūdeni pēc atkārtotas vārīšanas ir bīstami dzert?
Next post Kā dzīvot pilsētā, kur uz vienu vīrieti ir trīs meitenes