Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 40 Sekunde(-s)

Tagad gan Latvijas Pasts, gan citi kurjerdienesti, kas piegādā sūtījumus, piedzīvo ievērojamu apjomu pieaugumu. Uzņēmumi uzsver, ka dāvana vai vēstule, ko esi sarūpējusi saviem draugiem vai radiem, ir jānosūta laicīgi, raksta portāls Lsm.lv.

“Apjomi tiešām ir palielinājušies. Cilvēki strādā papildus maiņās, lai varam sekot līdzi paku apstrādei. Esam ļoti gandarīti, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties internetā. Redzam, ka ļoti aktīvi darbojas arī radi un draugi ārzemēs. sūtot paciņas saviem mīļajiem uz Latviju,” sacīja Latvijas Pasta valdes priekšsēdētāja Beāte Krauze-Cebotare.

Tiem, kas vēlas kaut ko nosūtīt uz ārzemēm, jau ir par vēlu – sūtījums netiks piegādāts laikā. Jāņem vērā, ka šobrīd visā pasaulē ir pieaudzis sūtījumu skaits, un paka var iestrēgt kādā citā valstī.

Lai nosūtītu pakas Latvijas robežās, termiņš, kad tās varēs nodot pasta nodaļā vai pakomātā, ir 17.decembris, skaidroja uzņēmumā.

Tas attiecas ne tikai uz pakām, bet arī uz apsveikuma kartītēm un vēstulēm.

Beāte Krauze-Čebotare stāsta: “Šogad apsveikuma kartīšu un vēstuļu ir daudz. Arī bērni sūta savas vēstules Ziemassvētku vecītim, un slodze mums patiešām pieaug.”

Sūtījumu apjomu pieaugumu piedzīvo arī paku piegādes uzņēmumi DPD un Omniva.

DPD Latvija pārstāve Dita Mirbaha sacīja: “Kā katru gadu, apjomi ievērojami palielinās pēc svētku dienām. Šobrīd ļoti labi tiekam galā ar paku apjomu. Liela problēma ir sniegs un neslaucīti ceļi, kas rada papildu neērtības un slogu kurjeriem.” .

Omniva Latvija arī norādīja, ka šobrīd apstrādā lielu daudzumu paku.

Omniva Latvija vadītājs Gusts Mužikants sacīja: “Tagad varam šķirot 6000 paku stundā. Vēl nav par vēlu, bet, protams, aicinu neatlikt to uz pēdējo dienu.

Ja vēlaties nosūtīt sūtījumu no pakomāta uz pakomātu un persona to saņemt Ziemassvētku dienā , tad pēdējais datums būs 22. decembris līdz 17:00. Bet es atkārtoju – neatlieciet to līdz galam.”

DPD arī paziņoja, ka kurjeri strādās 23.decembrī . Tomēr, lai nodrošinātu, ka jūsu paka patiešām tiek saņemta pirms brīvdienām, visdrošāk ir to nosūtīt līdz 19. decembrim.

Uzņēmumos arī atgādināja, ka, izmantojot pakomātus, lai sūtījums ierastos laikā un bez pārpratumiem, ir jāpārbauda, vai ir norādīta precīza adrese un vai svītrkods ir salasāms.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Iedzīvotāji aicināti pārskatīt noslēgtos fiksētās elektroenerģijas cenas līgumus
Next post Otrdienas horoskops: 12. decembris