Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 0 Sekunde(-s)

Neviens nevēlas par mājdzīvnieku neadekvātu dzīvnieku, kurš darīs visu, ko vēlas. Katra suņa saimnieka iztēlē suns pastaigas laikā nes līdzi čības, avīzi un neliek jums sarkanot no apmulsuma.

Tā tas reti notiek pat multiplikācijas filmās, nemaz nerunājot par reālo dzīvi.

Tāpēc suns ir jāizvēlas uzmanīgi. Lūk, paklausīgākie četrkājainie cilvēka draugi.

1: Robežkolija

To dēvē par gudrāko no suņiem. Tie ātri mācās, ir paklausīgi un apmācāmi, labi sadzīvo ar cilvēkiem. Viņiem ir viena problēma: ja viņiem kļūst garlaicīgi, viņi atradīs kaut ko, kas viņiem patiks.

2. Vācu aitu suns

Ne velti šī šķirne jau ilgu laiku ir tiesībaizsardzības iestādēs. Apvienojumā ar rūdījumu, inteliģenci un sargsuņu pieredzi tā ir uzticams draugs un aizsargs.

3. Zeltainais retrīvers

Īpaši novērtēts daudzbērnu ģimenēs. Dzīvnieks, kas ir mīlīgs un pacietīgs. Suņi ir ne tikai paklausīgi, bet arī ļoti izpalīdzīgi. Pateicoties attīstītajam intelektam, tie ir lieliski dresētāji un ļoti labi panes apmācības procesu.

Līdzīgas īpašības ir raksturīgas arī labradoram retrīverim, kuram ir daudz kopīga ar savu priekšteci.

4. Wizslaw

Vai, kā to dēvē, ungāru vizsla ir īsts mīluļu suns. Tas ir apbrīnojami uzticīgs saviem saimniekiem, inteliģents un tam nepieciešama regulāra apmācība.

Eksperti norāda, ka visas suņu šķirnes spēj būt pretimnākošas, ja jūt saimnieka mīlestību.

[wpforms id=”1773″]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Kā noteikt, vai jūsu kaķim ir pietiekami daudz barības: padomi īpašniekiem Previous post Kā noteikt, vai jūsu kaķim ir pietiekami daudz barības: padomi īpašniekiem
Kāpēc kaķi nedrīkst barot ar rokām? Atbilde jūs pārsteigs Next post Kāpēc kaķi nedrīkst barot ar rokām? Atbilde jūs pārsteigs