Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 41 Sekunde(-s)

Virsbūves darbnīca Heritage Customs Nīderlandes pilsētā Eenterā ir prezentējusi ilgi gaidīto britu apvidus automobiļa Land Rover Defender 90 atklāto versiju un sākusi pieņemt pasūtījumus.

Pašreizējais Land Rover Defender nav pieejams atvērtā versijā, lai gan tā priekšgājējam tāda bija un tā nosaukums bija Soft Top. Studija Heritage Customs 2021. gadā ir pieteikusi savu kabrioletu, kas balstīts uz mūsdienu Land Rover Defender 90 ar īsu garenbāzi, ražošanu bija paredzēts sākt 2022. gadā, taču izstrāde aizkavējās, bet tagad Heritage Customs nenorāda ierobežojumus attiecībā uz eksemplāru skaitu (2021. gadā studija ir apsolījusi izgatavot tikai piecus kabrioletus), bet tikai uzsver, ka katrs eksemplārs būs unikāls apdares ziņā.

Projekta pilnais nosaukums ir Land Rover Defender Valiance Convertible, un tā izstrādē ir iesaistīts slavenais neatkarīgais auto dizainers Niels van Rooy (viens no Heritage Customs līdzdibinātājiem), kurš ir slavens ar vairākiem unikāliem projektiem – šunta brekiem, kas balstīti uz dažādiem Ferrari modeļiem, universāļa Tesla Model S un Range Rover pēdējās paaudzes trīsdurvju versijas.

Vārds Valiance modeļa nosaukumā norāda uz Heritage Customs vizuālās pielāgošanas programmu, ko var izmantot, lai redzami pārveidotu jebkura Land Rover Defender ar standarta virsbūvi izskatu, savukārt Convertible pēc būtības ir kabriolets. Sākotnējā “trīsdurvju” modeļa metāla jumts ir pilnībā nogriezts, taču ir saglabāti centrālie balsti un viss sānu durvju perimetrs. Lai nodrošinātu virsbūvei nepieciešamo stingrību un pasažieru aizsardzību apgāšanās gadījumā, salonā ir uzstādīts spēcīgs cauruļveida rāmis, kas atbilst FIA prasībām.

Mīkstais jumts ir elektriski nolokāms, taču tas ir manuāli jāfiksē. Kad jumts ir salocīts, tas atrodas virs logu līnijas, tāpēc SUV ir ietilpīgs bagāžnieks ar saīsinātām vārtu durvīm. Aizmugurējais sēdeklis ir trīsvietīgs, tāpēc salokāmā jumta integrācija nav samazinājusi salona telpu.

Pārbūves izmaksas ir aptuveni 85 000 eiro, neskaitot nodokļus un automašīnas donora izmaksas. Precīza cena ir atkarīga no pasūtītāja izvēlētajiem apdares materiāliem, taču standarta programmā jebkurā gadījumā ietilpst pilnīga salona un Magic Metal ieliktņu pārpapildināšana, ārējais dekors un Heritage Customs riteņu diski (20 vai 22 collu). Priekšējie sporta sēdekļi un unikāla virsbūves krāsa ir pieejami kā papildaprīkojums. Katra Land Rover Defender Valiance kabrioleta izgatavošana aizņems aptuveni trīs mēnešus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Atjauninātais Hyundai i20: sportiskāka āriene un tādas pašas tehnoloģijas
Next post Skoda gatavo jaunu mazu krosoveru: pirmais attēls