Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 23 Sekunde(-s)

Ierobežotā izlaiduma Range Rover SV Lansdowne Edition maksā 281 000 eiro.

Britu zīmols Land Rover prezentējis sava vadošā SUV Range Rover luksusa versiju. SV Lansdowne Edition izstrādāja Special Vehicle Operations kā tikai Apvienotās Karalistes speciālo izdevumu, un tas iezīmē tikko atjaunotas izstāžu zāles atklāšanu Meifērā, Londonā, ziņo Motor1.

Land Rover ražos tikai 16 Range Rover SV Lansdowne Edition vienības, un visi transportlīdzekļi jau ir izpārdoti, neskatoties uz augsto 250 000 £ (aptuveni 281 000 eiro) cenu, kas ir gandrīz tāda pati kā Rolls-Royce Cullinan. Pamata Range Rover ir pieejams salā par nedaudz mazāk nekā 100 000 mārciņu, savukārt augstākās klases garenbāzes SV maksā “tikai” 181 720 GBP.

Land Rover Range Rover SV Lansdowne Edition pabeigta Lansdowne Grey Gloss Snow White krāsā ar kontrastējošu Corris Grey Gloss jumtu. SUV ir aprīkots ar 23 collu riteņiem ar melnu matētu apdari. Automašīnai ir daudz SV Antracite un Graphite Atlas ārējo akcentu. Automašīnas priekšpusē un aizmugurē ir arī jaunas divburtu melna hroma metāla emblēmas, ko izgatavojis Apvienotās Karalistes vecākais ģimenes juvelieris (Fattorini).

Priekšpusē pārveidoti SV Bespoke priekšējie lukturi, ar lāzeru iegravēti SV logotipi, balta keramikas SV emblēma un melns Land Rover ovāls. Interesantākais salonā – tas ir izgatavots no rožkoka un anilīna ādas ar melnkoka ieliktņiem. Tos papildina melnkoka mohēras grīdas paklājiņi ar ādas apdari. Bagāžniekā Tailgate Event Suite ar pāris uz aizmuguri vērstiem sēdekļiem ir iegūti ādas spilveni.

Lai attaisnotu augsto cenu, Range Rover SV Lansdowne Edition piedāvā matētu melnu keramikas vadības elementus un melnu anodētu metāla apdari, kas arī piešķir vērtību. Dažās iekšējās apdares vietās ir izšuvumi ar diagonāli un mēnessgaismas hroma akcentu.

Kā nobeiguma pieskārienu apgaismotos pakāpienus rotā uzraksts “SV Bespoke – Lansdowne Edition 1 of 1”, lai pasvītrotu SUV ekskluzivitāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Nissan Sylphy – oficiāli uzlabotā sedana attēli un informācija Previous post Nissan Sylphy – oficiāli uzlabotā sedana attēli un informācija
Toyota prezentēja savu lielāko krosoveru Next post Toyota prezentēja savu lielāko krosoveru