Latvijā darbību sāks jauna taksometru pasūtīšanas aplikācija

0
(0)

27.oktobrī Autosatiksmes direkcija (ATD) izsniedza licenci vietējam uzņēmumam SIA “Grab Solutions” kā mobilās aplikācijas “Smile Taxi” operatoram, tādējādi paplašinot mobilo taksometru pasūtīšanas aplikāciju piedāvājumu tirgū Latvijā, informē uzņēmums.

“Šobrīd esam iestatīšanas beigu posmā, kas ietver pieslēgšanos VID datu bāzēm precīzai uzskaitei, taksometru vadītāju integrāciju un funkcionalitātes testēšanu,” skaidro uzņēmuma vadītājs Toms Abeltiņš.

“Smile Taxi” aplikācijas izstrādes process ir izskatīts un pārbaudīts sadarbībā ar ATD. Aplikācija drīzumā būs pieejama “App Store” un “Google Play” vietnēs.

Galvenā “Smile Taxi” klientu priekšrocība ir iespēja pastāvīgi sazināties ar dispečeriem. Katru pasūtījumu rūpīgi uzrauga profesionāls dispečeru dienests, kas nodrošina precizitāti izpildot klientu velmēs. Aplikācija piedāvā klientiem ekskluzīvu iespēju visu diennakti sazināties ar operatoriem, veikt pasūtījumu izmaiņas un pilnībā kontrolēt procesu.

Katru ar “Smile Taxi” veikto pasūtījumu pārbauda un apstrādā gan mākslīgais intelekts, gan pieredzējuši dispečeri, nodrošinot maksimālu apkalpošanas līmeni.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »