Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

Latvijas hokeja izlase šī gada pasaules čempionātam pieteikusi arī uzbrucēju Martinu Laviņu, liecina komandas pieteikums meistarsacīkstēm.

No līdzi paņemtajiem spēlētājiem sākotnējā pieteikumā netika iekļauti Ēriks Vītols, Laviņš un bronzas medaļas ieguvējs Arvils Bergmais, bet pirms sestdienas mača tika pieteikts Vītols un Bergmanis.

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionāta sestajā spēlē tiksies ar Slovākijas valstsvienību. Spēle “Ostrava Arena” sāksies plkst.21.20 pēc Latvijas laika, tiešraidē to pārraidot televīzijas kanālam LTV7.

B grupā Zviedrijai piecās cīņās ir 15 un nodrošināta vieta ceturtdaļfinālā. Vācijai sešās spēlēs ir 12 punkti, Slovākijai piecās spēlēs – 11 punkti, ASV – desmit, Latvijai – septiņi, bet Francijai – četri un Kazahstānai – trīs punkti, bet Polijai sešos mačos ir viens punkts.

Turnīrā startējošās 16 komandas ir sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei garantē septiņas spēles. Katras grupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet abu grupu vājākās komandas pametīs spēcīgāko divīziju, un nākamgad to vietā starp 16 labākajām būs Ungārija un Slovēnija.

Pērn pasaules meistarsacīkstēs triumfēja kanādieši, kuri izšķirošajā mačā pārspēja Vāciju, bet bronzas medaļas izcīnīja Latvija, pagarinājumā pieveicot ASV valstsvienību.

Pasaules čempionāts Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā norisināsies līdz 26.maijam.

Previous post Irānas prezidenta helikoptera meklēšana: ES sniedz īpašu palīdzību
Next post ASV hokejisti “samaļ miltos” Kazahstānu. Austrija turpina spēlēt spoži