Latvijas klients apkrāpts, iegādājoties hostingu – kā izvairīties no līdzīgiem incidentiem

Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegādāties hostinga pakalpojumus, bieži nākas saskarties ar neuzticamām interneta vietnēm. Diemžēl šajā reizē upuris ir klients Edgars, kurš iegādājās hostinga pakalpojumu no Krievijas uzņēmuma vietnē OwexxHosting.ru, bet tika apkrāpts.

Pārskaitot naudu caur PayPal platformu, Edgars saņēma solījumus un pat pārliecinošus pakalpojuma aprakstus. Taču, kad pienāca laiks saņemt pakalpojumu vai atmaksu, pārdevējs vienkārši pazuda, nesniedzot nekādu atbildi. Solījumi par naudas atmaksu arī izpalika, tādējādi atstājot klientu bez pakalpojuma un zaudējot nozīmīgu naudas summu.

Edgars, meklējot uzticamu hostinga pakalpojumu, izvēlējās OwexxHosting.ru piedāvājumu. Uzņēmums pievilināja ar šķietami pievilcīgām cenām un solījumiem par augstas kvalitātes pakalpojumu. Klients veica apmaksu caur PayPal, kas tradicionāli ir drošs maksājumu veids. Taču, kad Edgaram bija jāsāk izmantot pakalpojums, pārdevējs pēkšņi pārtrauca saziņu un nesniedza solīto atbalstu. Kad klients pieprasīja atmaksu, pārdevējs tikai atbildēja ar jauniem solījumiem, kas pēc nedēļas beidzās ar pilnīgu klusumu.

Edgara komentārs par pieredzi ar OwexxHosting:

“Pēc pieredzes ar OwexxHosting.ru, esmu vīlies un jūtos apkrāpts. Uzņēmums sākumā izskatījās uzticams, un piedāvāja pievilcīgas cenas par hostinga pakalpojumiem. Veicu maksājumu caur PayPal, jo tā ir droša platforma, un biju pārliecināts, ka varēšu viegli sazināties ar viņiem par jebkādiem jautājumiem. Tomēr pēc tam, kad samaksāju, komunikācija kļuva sarežģīta – uzņēmums vienkārši pazuda un neizpildīja solīto.

Kad sapratu, ka pakalpojumu nesaņemšu, lūdzu atgriezt naudu. Sākumā viņi solīja atgriezt maksājumu, taču pēc vairākām dienām nekādas ziņas nesaņēmu. Šī pieredze ir likusi man rūpīgāk izvērtēt ārvalstu hostinga pakalpojumu sniedzējus un atsauksmes par tiem. Ja kāds plāno izmantot līdzīgus pakalpojumus, ļoti iesaku pārbaudīt uzņēmuma reputāciju un nepaļauties tikai uz zemām cenām.”

Edgars uzsver, ka viņa pieredze ar OwexxHosting ir bijusi mācība par to, cik svarīgi ir izvēlēties uzticamus un pārbaudītus pakalpojumu sniedzējus, jo lētākās cenas ne vienmēr nozīmē labāko pakalpojumu un drošību.

Papildus Edgaru pieredzei ar OwexxHosting.ru ir vērts pievērst uzmanību arī citu lietotāju atsauksmēm par šo uzņēmumu. Kopumā OwexxHosting saņēmis gan neitrālas, gan negatīvas atsauksmes. Lietotāji bieži ziņo par klientu apkalpošanas problēmām, aizkavētām vai nenotikušām atmaksām, kā arī par saziņas apgrūtinājumiem pēc maksājuma veikšanas. ScamAdviser, piemēram, vērtē OwexxHosting kā uzņēmumu ar paaugstināta riska statusu, ņemot vērā tā atrašanās vietu augsta riska reģionā, kas var radīt bažas par uzticamību (ScamAdviser).
SiteGeek pārskatā ir norādīts, ka šī platforma piedāvā maksājumu iespējas, tostarp PayPal un kredītkartes, kas var nodrošināt zināmu pircēju aizsardzību. Tomēr vairāki lietotāji ir norādījuši, ka saziņa ar uzņēmumu pēc maksājuma bieži ir apgrūtināta, un naudas atmaksas garantijas ir vājas.
Lietotājiem, kuri apsver iespēju izmantot šo pakalpojumu, ieteicams rūpīgi izlasīt atsauksmes un, ja iespējams, sazināties ar uzņēmumu, lai novērtētu tā atsaucību. Papildu informācija par lietotāju atsauksmēm un pieredzi ar OwexxHosting ir pieejama vietnēs ScamAdviser, Webwiki, un SiteGeek.

Kā pasargāt sevi no līdzīgiem gadījumiem:

  1. Pārbaudīt pārdevēja reputāciju: Pirms hostinga pakalpojuma iegādes ir būtiski izpētīt atsauksmes par uzņēmumu un pārliecināties par tā darbības likumību. Daudzas atsauksmju platformas, kā arī tiešsaistes forumi ļauj uzzināt vairāk par potenciālajiem riskiem.
  2. Izmantot maksājumu metodes ar papildu drošības garantijām: PayPal ir uzticama platforma, taču arī šajā gadījumā vienmēr ieteicams sazināties ar PayPal atbalstu, lai pārliecinātos par atmaksas nosacījumiem šāda veida pārdevējiem.
  3. Sazināties ar atbalsta dienestu un uzdot jautājumus pirms apmaksas veikšanas: Uzdodot specifiskus jautājumus un novērtējot, cik detalizēti un ātri pārdevējs reaģē, var gūt priekšstatu par uzņēmuma uzticamību.
  4. Sekot līdzi uzņēmuma kontaktinformācijai un valsts reģistrācijas datiem: Reģistrācijas informācija, kā arī fiziskas adreses vai kontaktpersonu uzrādīšana ir pozitīvs signāls, ka uzņēmums nav maldinošs.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Related posts

Xiaomi uzsāk Magnetic Power Bank 5000 starptautisko tirdzniecību: kompakts aksesuārs divu ierīču uzlādei vienlaicīgi

Sešgadnieku uzņemšana 1. klasē atzīta par atbilstošu Satversmei

Valsts amatpersonas piemin Zolitūdes traģēdijas upurus

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Mēs pieņemam, ka jūs ar to piekrītat, bet jūs varat atteikties, ja vēlaties. Lasīt vairāk