Lasīšanas Laiks:46 Sekunde(-s)

AS “Latvijas pasts” trešdien, 22.februārī, izdos pastmarku un aploksni par godu valodnieka Jāņa Endzelīna 150. jubilejai, aģentūru LETA informēja “Latvijas pasta” pārstāvji.

Pastmarkas nominālvērtība ir 1,83 eiro, un tā paredzēta trešās grupas valstu sūtījumu apmaksai svara kategorijā līdz 20 gramu, savukārt pastmarkas tirāža būs 25 000 eksemplāru. Līdz ar pastmarku izdota arī speciāla aploksne 500 eksemplāru tirāžā.

Filatēlijas izdevumu dizaina autore ir māksliniece Lilija Dinere. Pastmarkas un aploksnes vizuālajā noformējumā māksliniece izmantojusi materiālus no Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas Misiņa bibliotēkas.

Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 22.februārī Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī, no plkst.9 līdz 17.

Jauno pastmarku sākotnēji varēs iegādāties lielāko pilsētu pasta nodaļās, kā arī “Latvijas pasta” e-veikalā “veikals.pasts.lv”.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rīgā atsevišķās vietās slēgtā Krišjāņa Valdemāra ielas posma rajonā veidojas sastrēgumi Previous post Rīgā atsevišķās vietās slēgtā Krišjāņa Valdemāra ielas posma rajonā veidojas sastrēgumi
Degvielas cenas 20.februārī 2023 gada Next post Degvielas cenas 20.februārī 2023 gada