Lasīšanas Laiks:58 Sekunde(-s)

VAS “Latvijas pasts” izstrādājis risinājumu rēķinu svītrkodu skenēšanai, portālu informēja “Latvijas pasta” pārstāvji.

Kompānijā norāda, ka papildu līdzšinējām iespējām veikt maksājumus par pakalpojumu saņemšanu pasta nodaļās “Latvijas pasts” izstrādājis jaunu risinājumu rēķina svītrkoda skenēšanai, būtiski atvieglojot gan rēķina sagatavošanu pakalpojuma sniedzējam – rēķina izdevējam, piemēram, komunālo pakalpojumu nodrošinātājam -, gan arī administratīvās izmaksas “Latvijas pastam”.

Šāds risinājums ļauj būtiski samazināt arī pakalpojuma maksu komunālo un citu pakalpojumu rēķinu apmaksai pasta nodaļās.

“Latvijas pasta” Komercvadības departamenta direktors Mārtiņš Liepiņš norāda, ka rēķini bez svītrkoda ir jāapstrādā manuāli, ar roku ievadot nepieciešamo informāciju – saņēmēju, maksātāju, rekvizītus un tamlīdzīgi – sistēmā, un tas prasa darba un laika resursu patēriņu. Savukārt pakalpojumu sniedzējam noslēdzot līgumu ar “Latvijas pastu”, rēķinos tiek iestrādāti “Latvijas pasta” sistēmām atbilstoši svītrkodi, kas ļauj ātri un ērti apstrādāt rēķinu pasta nodaļā, to vienkārši noskenējot, bez papildu darba. Rezultātā iespējams būtiski samazināt pakalpojuma maksu klientiem, kas pasta nodaļās apmaksā rēķinus.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Degvielas cenas 16.janvārī 2023 gada
Next post Saglabājoties saspringtai situācijai Jēkabpilī, Levits uzteic iesaistīto sadarbību