Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 14 Sekunde(-s)

Latvijas pārstāvis Madars Razma piektdien Dortmundē Eiropas čempionātā šautriņu mešanā zaudēja pirmajā kārtā, lai gan pāris reizes mačā bija tuvu tam, lai parūpētos par pārsteidzošu uzvaru.

Razma cīņā par vietu astotdaļfinālā līdz sešiem uzvarētiem legiem ar rezultātu 5-6 zaudēja trīskārtējam pasaules un četrkārtējam Eiropas čempionam Mihaelam van Gervenam no Nīderlandes, kurš aizvadīja neraksturīgi nepārliecinošu spēli.

Razma Profesionālās Dartu korporācijas (PDC) pasaules rangā ieņem 33.vietu, bet van Gervens ir otrajā pozīcijā. Eiropas čempionātā viņiem ir attiecīgi 30. un trešais numurs.

Pirmajā legā Razmam izdevās 180 punktu gājiens, taču ar nākamo reizi neizdevās nodzēst 80 punktus, turpretī van Gervens nodzēsa visus 148 un panāca 1-0. Trešajā legā latvietim beigās izdevās nodzēst 68 punktus un panākt 1-2, bet nākamajā pēc vēl viena 180 punktu gājiena viņš vēlreiz neizmantoja iespēju noslēgt legu savā labā, savukārt pretinieks nodzēsa 108 punktus (3-1).

Vēlreiz 180 punktus Razma nodzēsa nākamā lega sākumā un pēc tam pārliecinoši uzvarēja – 2-3. Turpinājumā abi sportisti apmainījās uzvarētiem legiem, bet septītajā Razma ceturto reizi mačā izcēlās ar 180 punktu gājienu un panāca 4-4.

Nākamā lega noslēgumā latvietis sadzēsa 112 punktus un pirmo reizi mačā izvirzījās vadībā – 5-4. Desmitajā legā Razma noslēgumā netrāpīja “D20” lauciņā un neizmantoja mačā uzvaru nesošo šautriņu.

Pēdējā legā Gervins pirmo reizi spēlē nodzēsa 180 punktus, savukārt Razma, kuram bija priekšrocība, vēlreiz neizmantoja iespēju noslēgt maču savā labā, nesadzēšot 142 punktus.

Eiropas čempionātā šautriņu metēji cīnās par pusmiljonu Lielbritānijas mārciņu lielu balvu fondu, no kura uzvarētājs saņems 120 000.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Apšaude ASV Meinas štatā: aizdomās turētais atrasts miris
Next post Anglijas regbija izlase izcīna trešo vietu Pasaules kausā