“Lidl” veikals Jēkabpilī atsācis darbu ierastajā režīmā

author
1 minute, 5 seconds Read

Mazumtirdzniecības veikals “Lidl” Jēkabpilī atsācis darbu ierastajā režīmā, portālam pavēstīja mazumtirgotāja “Lidl Latvija” pārstāvji.

Kompānijas pārstāvji norāda, ka “Lidl” veikals Jēkabpilī, Ledus ielā pirmdien ir atsācis darbu ierastajā režīmā, ņemot vērā zināmu situācijas stabilizēšanos.

“Lidl” veiklas Jēkabpilī sestdien, 14.janvārī, bija atvērts līdz plkst.19, bet svētdien, 15.janvārī, bija slēgts, jo  veikals atrodas plūdu riska “sarkanajā zonā”.

Tāpat ziņots, ka kopš sestdienas, 14.janvāra, rīta, kad Daugavā pie Jēkabpils ūdens līmenis sasniedza augstāko atzīmi pēdējās desmitgadēs, tas pazeminājies par 68 centimetriem.

Pirmdien plkst.5 ūdens līmenis Jēkabpils novērojumu stacijā bija 8,24 metri virs nulles punkta. Augstākais ūdens līmenis – 8,92 metri – tika sasniegts sestdien ap plkst.9, un tas bija tikai piecus centimetrus zemāks par 1981.gada pavasara plūdu rekordu.

Pēdējās divās diennaktīs ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils pazeminās nepārtraukti, taču lēni. Iesākumā tas kritās par vienu centimetru stundā, patlaban tas samazinās par diviem centimetriem stundā. Upe Jēkabpilī aizvien ir piepildīta ar vižņiem, ledus kustība ir minimāla.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: