Lasīšanas Laiks:39 Sekunde(-s)

Ņemot vērā gaidāmos laikapstākļus nākamajā diennaktī, iespējama lidojumu kavēšanās, teikts lidostas “Rīga” paziņojumā sociālajā tīklā “Twitter”.

Lidosta aicina izmantot tiešsaistes reģistrācijas iespējas un pārbaudīt sava lidojuma statusu aviokompānijas vai lidostas mājaslapā, vai zvanot uz lidostas info tālruni 1817 (maksas zvans).

No rietumiem ieplūdīs siltāks gaiss, pasliktināsies redzamība, sniegs un ledus sāks kust.

Trešdien, ceturtdien un piektdien pārsvarā būs apmācies, dūmakains un lietains laiks, vietām gaidāma migla, stiprs lietus un slapjš sniegs. Gaisa temperatūra būs 0..+5 grādi, Kurzemes piekrastē tā brīžiem pakāpsies līdz +6..+7 grādiem. Slidenākie būs tie ceļi, ko šobrīd klāj piebraukta sniega kārta.

Sākoties atkusnim, ievērojami pieaugs sniega svars uz jumtiem. Lielākais risks būs būvēm ar plakaniem jumtiem, kuru konstrukcijas ir no metāla kopnēm vai rāmjiem. Bīstamību radīs arī sniega un lāsteku krišana no netīrītiem jumtiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

8348941t1h740f Previous post Uz Rīgas slidenajām ielām krītot traumas guvuši 38 cilvēki
43219a1c2e3f3750dfad75471d0aff60 Next post Tagad ir pieejama mobilās spēles Assassin’s Creed Codename Jade beta versijas lejupielāde, taču tajā ir dažas izmaiņas.