Lidostā Rīga ir pārcelta 22. autobusa pietura

0
(0)

No šodienas lidostā “Rīga” tiks pārcelta 22.autobusa pietura, aģentūru LETA informēja lidostas pārstāvji.

Kā informēja lidostā, no šodienas SIA “Rīgas satiksme” 22.autobusa pietura lidostā Rīga iekāpšanai reisiem uz Rīgu atradīsies pašreizējā autostāvvietā P1 pa vidu starp izlidošanas vārtiem E un C.

Autobusu josla un 22.maršruta autobusu pietura tiks pienācīgi atdalīta no pārējās autostāvvietas un marķēta ar norādēm, informēja lidostā. Šajā joslā būs atļauts iebraukt tikai 22. maršruta autobusiem.

Lidostā arī skaidro, ka 22. maršruta autobusi pēc pasažieru izkāpšanas apbrauks un iebrauks P1 stāvvietā, līdz ar to pasažieriem vairs nebūs jāšķērso P1 stāvvieta, lai nokļūtu 22. autobusa pieturā.

Trešā barjera tiks nodrošināta maršruta un starptautisko autobusu iebraukšanai stāvlaukumā P1.

Taču visi pārējie autovadītāji joprojām varēs iebraukt stāvvietā caur pirmo un otro barjeru, līdzi ņemot iebraukšanas karti.

Jaunā pietura tiks izmantota iekāpšanai 22. maršruta autobusā, līdz tiks uzsākta jaunā lidostas termināļa būvniecība pašreizējās P1 autostāvvietas vietā.

Lidostā arī teikts, ka sabiedriskā transporta biļešu tirdzniecības automāti tiks pārvietoti zem termināļa nojumes iepretim jaunajai autobusu pieturai un netālu no laukuma E izejas. Turklāt biļetes arī turpmāk varēs iegādāties Lidostas apmeklētāju centrā, kas atrodas E laukumā, pie kioskiem Narvesen un autobusa šoferis.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »