Lasīšanas Laiks:47 Sekunde(-s)

Ķekavas novada iedzīvotāji no šodienas līdz 25.novembrim varēs bez maksas atbrīvoties no vieglā automobiļa riepām, nododot tās atkritumu apsaimniekotāja “CleanR” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, “Gurnicās”, Ķekavas pagastā.

Kā aģentūru LETA informēja uzņēmumā, akcijas laikā viens Ķekavas novada iedzīvotājs, kuram ir derīga autovadītāja apliecība, šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā var nodot četras vieglā automobiļa riepas. Laukums būs atvērts otrdienās un ceturtdienās no plkst.9 līdz 13; trešdienās – no plkst.15 līdz 19; piektdienās – no plkst.13 līdz 17; sestdienās – no plkst.11 līdz 15.

Šķirošanas laukumā iedzīvotāji var nodot arī mājsaimniecībā radušos plastmasas, papīra u.c. iepakojumus, lielgabarīta atkritumus, bīstamos atkritumus, baterijas, elektrotehniku u.c.

Vieglā automobiļa riepas bez diskiem un citiem aksesuāriem līdz 31.oktobrim bez maksas var nodot arī kādā no “CleanR” šķirošanas laukumiem Rīgā, Vietalvas ielā 5 vai Spilves ielā 8e, Stopiņos šķirošanas laukumā “Nomales”, Brīvnieku ielā 11, un Garkalnes novadā, Vidzemes šosejā 1d, Zaķumuižā, šķirošanas laukumā “Tauri”, un Vangažos – Gaujas ielā 6.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ventspilī darbu sāk pārbūvētā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa
Next post Rīgā no šodienas 7. tramvajs kursēs līdz krasta Krasta masīvam, bet līdz Ķengaragam kursēs 7T. autobuss