Lielais krosovers Jetour Shanghai L9: oficiālie attēli

0
(0)

Trīs rindu SUV tika paziņots par atsevišķu jaunu modeli, lai gan SUV jau daļēji ir pazīstams krieviem: par pamatu tika ņemts X90 Plus.

Oktobrī Jetour zīmols, kas pieder Chery, paziņoja par jaunas Shanhai elektrificēto automašīnu līnijas izveidi. Tajā pašā laikā tika publicēts pirmais Shanhai L6 SUV attēls, kas ir Jetour X-2 koncepcijas komerciāls iemiesojums . Un vēl agrāk – septembrī – Ķīnas Rūpniecības ministrijas fotoattēlā parādījās vēl viens jaunas ģimenes SUV . Tātad tagad šis krusts ir parādījies korporatīvajos attēlos: modeli sauca Jetour Shanhai L9.

2/2 _

1/2 _

2/2 _

1/2 _

2/2 _Nākamais

Pats zīmols lielos “deviņniekus” pozicionē kā pilnīgi jaunu krosoveru. Tomēr patiesībā tas, kas mums ir priekšā, ir pārveidots trīs rindu Jetour X90. Atgādinām, ka oriģinālais SUV ir pieejams arī Krievijā , šeit tam ir plus prefikss. Shanhai L9 saņēma jaunu radiatora režģi un priekšējo buferi. Turklāt modelis saņēma divstāvu galvas optiku: augšpusē ir LED sloksne, kas darbojas kā gaitas gaismas, zemāk ir galveno lukturu bloki.

Jetour Shanhai L9 garums ir 4862 mm, platums – 1925 mm, augstums – 1784 mm, riteņu bāze – 2850 mm. Krievu X90 Plus ir nedaudz īsāks (4858 mm) un zemāks (1780 mm), pārējie automašīnu izmēri ir vienādi.

“Deviņu” interjers vēl nav atklāts, zīmols tikai paziņojis, ka krosoveram ir septiņvietīga versija. Visticamāk, Shanhai L9 iekšpuse tika replicēta no donora SUV, tas ir, jaunajam produktam ir arī displejs (kombinēts virtuālais instrumentu panelis un multimediju sistēmas skārienekrāns).

2/2 _

1/2 _

2/2 _

1/2 _

2/2 

SUV ir uzlādējams hibrīds; instalācijā ietilpst 1,5 benzīna četru jaudu (156 ZS) un elektromotoru. Daži vietējie specializētie mediji raksta, ka modelis ir aprīkots ar akumulatoru ar jaudu 19,43 kWh, ar elektrību vien automašīna it kā spēs nobraukt aptuveni 84 km. Lai gan šis rādītājs, iespējams, ir mērīts pēc Ķīnas cikla, tāpēc reālais diapazons būs pieticīgāks.

Jetour Shanghai L9 pirmizrāde notiks 14. novembrī. Nākotnē hibrīda krosovers var sasniegt Krieviju. Starp citu, dienu iepriekš mātes uzņēmuma Chery Krievijas birojs paziņoja par jauna apakšzīmola Chery NEV parādīšanos , ar kuru tiks pārdoti hibrīdi un elektromobiļi.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »