Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 1 Sekunde(-s)

Dažas Zodiaka zīmes mēdz būt pārāk paškritiskas, gandrīz tiktāl, ka tas pat negatīvi ietekmē viņu pārliecību un pašcieņu. 

Jaunava

Jaunavas ir pazīstamas ar savu perfekcionismu teju visās jomās. Viņi tiecas pēc pilnības visā, ko dara, kas nereti noved pie pārmērīgas sevis analizēšanas un kritizēšanas. Viņu vajadzība, lai viss būtu ideāli, var izraisīt neapmierinātību un vilšanos, īpaši, ja kaut kas neatbilst viņu augstajiem standartiem. Lai arī Jaunavas bieži ir ļoti spējīgi un veiksmīgi cilvēki, viņi pārāk daudz laika pavada, domājot par savām kļūdām vai to, ko būtu varējuši izdarīt labāk.

Mežāzis

Mežāži ir atbildīgi, ambiciozi un bieži izvirza sev augstus mērķus. Lai gan viņu neatlaidība bieži ir viņu panākumu atslēga, tā var būt arī abpusēji griezīgs zobens. Ja viņi nesasniedz iecerēto, viņi ir pakļauti šaubām par sevi un vainas izjūtai. Viņi mēdz būt arī pārāk skarbi pret sevi un bieži vien uzskata, ka nav pietiekami labi neatkarīgi no viņu sasniegumiem.

Skorpions

Lai gan viņi ir pazīstami ar savu kaislīgo dabu un enerģiju, Skorpioni ir arī pakļauti dziļai pašpārbaudei. Viņi bieži analizē savas darbības, motīvus un jūtas. Šī tieksme domāt dziļi bieži var likt viņiem kļūt pārāk paškritiskiem. To var pavadīt vainas un kauna sajūta, pat ja šīm jūtām nav īsta iemesla.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Astoņām pašvaldībām vētras postījumu novēršanai plāno piešķirt 2,9 miljonus eiro
Next post Astroloģiskā prognoze visām Zodiaka zīmēm 6. līdz 12. novembrim