Lasīšanas Laiks:47 Sekunde(-s)

Liepājas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” aicina liepājniekus turpināt atbalstīt ukraiņu tautu cīņā par brīvību, iesaistīties akcijā un ziedot sveces un parafīnu ierakumu sveču izgatavošanai Ukrainas aizstāvju vajadzībām, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Ziedojumu kastes sveču nodošanai pieejamas Liepājas Latviešu biedrības nama vestibilā, Rožu laukumā 5/6.

Ikviens liepājnieks aicināts ziedot pēc svētkiem izlietotās sveces un parafīnu, no kā tiks izgatavotas ierakumu sveces, kas tiks nogādātas Ukrainas valsts aizstāvjiem.

Sveču un parafīna akcija noritēs tik ilgi, kamēr Ukrainas valsts aizstāvjiem būs nepieciešamība pēc ierakuma svecēm. Pēc skolēnu brīvlaika beigām akcijā tiks iesaistītas arī Liepājas izglītības iestādes. Tāpat sveces un parafīnu var nodot arī kafejnīcā “Vējš Cafe”, Graudu ielā 45-1, Liepājā.

Jau vēstīts, ka novembra nogalē sveču izgatavošanas darbnīcās liepājnieki no saziedotajām 15 armijas kastēm jeb 200 kilogramiem sveču un parafīna nedēļas laikā izgatavoja 2000 ierakumu sveces, kas nogādātas Ukrainas aizstāvjiem. Kopumā līdz šim liepājnieki saziedojuši jau vairāk nekā 250 kilogramus parafīna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

dienas stacionars palata 2 Previous post Janvāra sākumā atklās Bērnu slimnīcas atjaunoto Dienas stacionāra ēku
jp9g Next post Latvijā degvielas vidējā cena pagājušajā nedēļā turpināja nedaudz samazināties