Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Amatnieki varēja atbloķēt īpašu saturu jaunajā Hogwarts Legacy spēlē PC, lai gan papildu saturs būs PlayStation ekskluzīvs vēl vienu gadu (līdz 2024. gada 10. februārim).

Kas ir zināms

Reddit lietotājiem tagad ir pieejams uzdevums Haunter Hogsmeade Shop, jauna varoņa ādas pakotne un Felix Felicis dziras recepte, kas bija pieejama, iepriekš pasūtot spēli. Turklāt viņi atvēra piekļuvi cietumam kā daļu no uzdevuma un savu veikalu Hogsmeade, kur jūs varat izdevīgi pārdot preces, .

Papildu saturs, kas paredzēts tikai PlayStation, ir pieejams īpašā failā, kas ir pieejams gan Sony konsolēs, gan personālajā datorā. Lai atbloķētu, tika izmantots HEX redaktors. Tajā pašā laikā amatnieki neiesaka atjaunināt spēli pēc satura atbloķēšanas. Pašlaik viņi strādā pie tā, lai atvieglotu papildu satura atbloķēšanu.

Hogwarts Legacy ir jauna darbības/RPG spēle, kas tagad pieejama PlayStation 5, Xbox Series S | X un Windows datori. Xbox One īpašnieki var iepriekš pasūtīt. Nintendo Switch versijas izlaišanas datums tiks paziņots vēlāk.

Avots: Twisted Voxel

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post OnePlus atklāja savu pirmo Hub 5G maršrutētāju
Next post Mercedes-Benz EQS elektriskais SUV ar 660 km nobraukumu nonāk pie dīleriem Ķīnā