U.S. Marine Corps Cpl. Jonathan Altamirano, a fire support Marine with 1st Air Naval Gunfire Liaison Company (ANGLICO), I Marine Expeditionary Force Information Group, launches a lethal miniature aerial missile system during an exercise at Marine Corps Base Camp Pendleton, California, Sept. 2, 2020. During the exercise, 1st ANGLICO’s mission was to launch, locate, track, lock and engage a simulated enemy target with an unmanned aerial system. (U.S. Marine Corps Photo by Cpl. Jennessa Davey)

Lietuva oficiāli apstiprina Switchblade 300 un Switchblade 600 kamikadze dronu iegādi 48 miljonu ASV dolāru vērtībā

author
0 minutes, 55 seconds Read

Nesen tika ziņots, ka Lietuva iegādāsies bezpilota lidaparātus kamikadzes Switchblade 600 kopā ar raķešu sistēmām HIMARS. Šī informācija tagad ir apstiprināta.

 

Lietuva iegādāsies astoņas M142 HIMARS ballistisko raķešu sistēmas ar ATACMS par gandrīz 500 miljoniem ASV dolāru.

Kas ir zināms
Lietuvas Aizsardzības ministrija parakstīja līgumu ar Amerikas Savienotajām Valstīm ne tikai par Switchblade 600, bet arī Switchblade 300 iegādi. Darījuma vērtība ir 45 miljoni eiro (48 miljoni ASV dolāru). Daudzums netika norādīts.

Switchblade 300 ir maza izmēra bumbvedēja munīcija, kas paredzēta kājnieku un vieglā ekipējuma iznīcināšanai. Drons sver 2,5 kg, spēj sasniegt ātrumu 101 km/h lidojumā un 160 km/h uzbrukumā, un tā lidojuma ilgums ir ierobežots līdz 10 minūtēm.

Switchblade 600 ir jaudīgāka spridzināšanas munīcija. Tas sver 24,7 kg un spēj iznīcināt bruņumašīnas. Tā maksimālais ātrums lidojumā ir 113 km/h, bet uzbrukuma laikā tas sasniedz 185 km/h. Drons 20 minūšu laikā var veikt 40 km garu lidojumu un vēl 20 minūtes lidot gaisā.

Avots: Army Recognition

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: