LMT sestdienas vakarā uz Jēkabpili nogādājusi papildu pārvietojamo bāzes staciju

author
1 minute, 33 seconds Read

Lai nodrošinātu mobilo sakaru nepārtrauktību, SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) sestdienas vakarā uz Jēkabpili nogādājusi papildu pārvietojamo bāzes staciju, portālu informēja uzņēmuma pārstāvis Valdis Jalinskis.

Viņš skaidroja, ka, lai novērstu situāciju, kad plūdu izraisītā elektropadeves zuduma rezultātā pārtrūkst sakari, LMT speciālisti sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un Jēkabpils pašvaldību sestdienas vakarā un naktī apjozuši esošo sakaru aparatūru ar boju un sūknējuši tās iekšpusē esošo ūdeni.

Sestdien Jēkabpilī nogādāta arī pārvietojamā bāzes stacija, kas sākusi darbu. Jalinskis uzsver, ka patlaban LMT pilnā apmērā turpina Jēkabpilī nodrošināt sakarus – balss zvanus un internetu.

LMT aicina saglabāt mieru, jo tiek darīts viss iespējamais, lai plūdu kritiski skartajās apkaimēs saglabātu sakaru pārklājumu.

Portāls jau vēstīja, ka sestdien, plūdu radītā elektropadeves zuduma rezultātā, vairākās vietās Jēkabpilī bija risks pārtrūkt LMT nodrošinātiem sakariem – balss zvaniem un internetam.

 

Ūdens līmenim turpinot kāpt, var būt traucēti LMT nodrošinātie sakari lielā daļā Jēkabpils

Drošības apsvērumu dēļ AS “Sadales tīkls” sestdienas rītā bija atslēgusi elektrību vairāk nekā 200 klientiem.

Tāpat ziņots, ka Daugavā pie Jēkabpils no upes augšteces turpina nākt klāt jauni vižņi, applūst plašas teritorijas.

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ziņo, ka sestdien plkst.21.50 ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils sasniedzis 8,81 metrus virs novērojumu stacijas nulles punkta. Nakts laikā ūdens līmenis nedaudz nokrities, taču aizvien pārsniedz sarkanā brīdinājuma kritēriju – 8,4 metru atzīmi.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: